Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/06/2021

·

503 views


Popüler Analist: Cardano ve Bu Altcoin Tarihi Rekor Seviyelere Ulaşacak

Büyük bir takipçi kitlesine sahip bir kripto para birimi trader’ı ve analisti, popüler altcoin projesi Cardano (ADA)’da büyük bir ralli öngörüyor. Analist ayrıca son günlerde yükselen bir başka kripto para birimi olan Polkadot için de benzeri bir rallinin mümkün...

Popüler Analist: Cardano ve Bu Altcoin Tarihi Rekor Seviyelere Ulaşacak

Büyük bir takipçi kitlesine sahip bir kripto para birimi trader’ı ve analisti, popüler altcoin projesi Cardano (ADA)’da büyük bir ralli öngörüyor. Analist ayrıca son günlerde yükselen bir başka kripto para birimi olan Polkadot için de benzeri bir rallinin mümkün olduğunu ifade ediyor.

Analist Capo, Polkadot’un Cardano’dan daha iyi bir yatırım fırsatı olduğunu düşünüyor

Kripto para piyasasında Capo olarak bilinen kripto trader’ı ve analisti, 189.600 Twitter takipçisine, popüler altcoin Cardano (ADA)’nun bu döngü sona ermeden önce muhtemelen 10 dolara ulaşacağını belirtiyor. Bu da ADA’nın mevcut seviyelerinden yaklaşık yüzde 400’lük bir artışı temsil ediyor. CoinGecko’ya göre Cardano yazım sırasında 24 saat içinde yüzde 0,17’lik düşüşle 2,01 dolardan işlem görüyor.

Popüler kripto analisti Capo, tüm bunlara rağmen şu anda piyasa değeri bakımından en büyük sekizinci kripto para birimi olan Polkadot (DOT)’un daha iyi bir yatırım fırsat gibi göründüğünü ifade ediyor. Polkadot (DOT), yazım sırasında 24 saat içinde yüzde 4,04 düşüşle 52,41 dolardan işlem görüyor. Analist bu altcoin projesi hakkında ise şu ifadeleri kullanıyor:

Birçok insan bana ADA’yı soruyor. Bu konuda hala iyimserim ve bu döngüde 10 doların üzerinde olması çok muhtemel. Ancak DOT çok daha iyi görünüyor, bu yüzden birkaç gün önce ADA’mı DOT’a çevirdim.

Capo, birçok altcoin projesinde yükseliş bekliyor

Deneyimli analist Capo, ekim ayının sonuna doğru ilk 10’daki kripto para birimlerinden biri olan Polkadot’un 250 dolarlık bir fiyata ulaşmasını ve ardından 650 dolara çıkmasını beklediğini tahmin etmişti. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Capo, bu altcoin projesi hakkında yükseliş eğiliminde olduğunu şu şekilde ifade ediyor:

DOT, çok büyük bir yükseliş eğiliminde. Tüm büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermelidir. Ana hedefler 250 dolar ve 650 dolar.

Geçen ay kripto para analisti, Polkadot’un mevcut boğa döngüsünün sonunda Cardano’dan daha iyi performans göstereceğini de tahmin etmişti. Capo, Polkadot’un Solana (SOL), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans göstereceğini de ifade ediyor. Kripto trader’ı ayrıca Bitcoin grafiğini inceleyerek birçok altcoin projesinin yükseliş eğiliminde olduğunu şu ifadelerle belirtiyor:

Döngü sonuna kadar beklenen performans: DOT> SOL> BNB> ADA> ETH> BTC şeklinde olacak. DOT/BTC mega yükselişte, ADA/BTC büyük bir yükselişte, ETH/BTC yükselişte. Burada Bitcoin hakimiyeti konusunda iyimser olmak istiyorsanız, bu size kalmış. Ben her şeyimle altcoin’lerin yükseleceği iddiasındayım.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/analist-ada-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

62 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X