Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/22/2023

·

232 views


İşte Geçtiğimiz Haftanın En Popüler Altcoin Projeleri!

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere geçtiğimiz haftalarda birçok kripto para birimi yükseliş yaşarken, bazı altcoin projeleri ise trend seviyelerini korumayı başardı. Özellikle uzmanların açıkladığı 5...

İşte Geçtiğimiz Haftanın En Popüler Altcoin Projeleri!

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere geçtiğimiz haftalarda birçok kripto para birimi yükseliş yaşarken, bazı altcoin projeleri ise trend seviyelerini korumayı başardı. Özellikle uzmanların açıkladığı 5 altcoin projesi, geçtiğimiz haftanın en popüler altcoin projelerinden olmayı başardı! Peki, bu altcoinler hangileri? İşte detaylar…

Haftanın en popüler 5 altcoin projesi açıklandı

Kripto para platformlarından Token Unlocks, geçtiğimiz hafta boyunca en çok trend olan token sayfa ziyaretlerini açıkladı. Aktarılan verilere göre yatırımcılar geçtiğimiz hafta boyunca en çok bu altcoin projelerinin sayfalarına tıkladılar. Bununla beraber kripto platformu attığı bir tweet’te, takipçilerinden izleme listelerinde hangi coinlerin bulunduğunu belirterek token tanımlama sürecine katılmalarını istedi.

TOP 10 👑
Trending token page visits this week

Which one is on your watchlist?

Add your watchlist by clicking ⭐️ at the left of the main page

TokenUnlocks
The Best Token Unlock Schedulehttps://t.co/OtfS2YIf8X

Follow us for tokenomics updates@Token_Unlocks pic.twitter.com/x2iT1gnykK

— Token Unlocks (@Token_Unlocks) July 22, 2023

Peki, hangi altcoin projeleri listede kendine yer bulmayı başardı? Açıklanan verilere göre SUI, APT, ARB, OP ve APE listede kendine yer buldu ve haftanın en popüler 5 altcoin projeleri arasında yer aldı.

SUI (SUI)

SUI, layer 1 blockchain Sui için yerel bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Popüler altcoin sahipliğini hızlı, özel, güvenli ve herkes için erişilebilir kılmak üzere tasarlanmış bir Akıllı Sözleşme platformudur. SUI’nin fiyatı, geçtiğimiz hafta %3,05 oranında değer kazandıktan sonra 0,69 dolar oldu. Dijital token’ın piyasa değeri 451,6 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor ve birçok yatırımcı tarafından yakından takip ediliyor.

Aptos (APT)

Aptos (APT), yeni başlatılan bir başka Layer 1 kripto projesinin yerel coin’i olarak karşımıza çıkıyor. Web3’ün benimsenmesini ve gerçek dünyadaki sorunları çözmek için DApp’lerin kullanılmasını destekleyen bir Proof-of-Stake (PoS) protokolüdür. APT, geçtiğimiz hafta %4,33 değer kazandıktan sonra anlık olarak 7,61 dolardan işlem gördü. APT’nin piyasa değeri ise 1,65 milyar dolar.

Arbitrum (ARB)

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere piyasaya büyük bir airdrop ile giriş yapan Arbitrum, yerel token ARB ile bir Ethereum layer 2 ölçeklendirme çözümüdür. Arbitrum, Ethereum’da hızı, ölçeklenebilirliği ve maliyet verimliliğini artırmak için iyimser toparlamalar kullanır. ARB’nin fiyatı, son yedi gün içinde %2,27 değer kazandıktan sonra 1,25 dolar oldu. Coin’in piyasa değeri ise 1,59 milyar dolar.

ABD Meclisi Kripto Para Yasası İçin Tarih Verdi! İşte Detaylar

Optimism (OP)

Optimism (OP), Ethereum blockchain’inde ölçeklenebilirliği geliştirmeye odaklanan bir başka layer-2 çözümüdür. İşlemleri daha ölçeklenebilir hale getirmek için iyimser toparlamalar kullanır. Yerel coin’i OP, geçtiğimiz hafta %4,49 değer kazandıktan sonra anlık olarak 1,53 dolardan işlem gördü. OP’nin piyasa değeri 1,04 milyar dolardır.

ApeCoin (APE)

ApeCoin, APE ekosisteminin yönetişim ve fayda coin’idir. Web3 odaklı APE topluluğundaki katılımcıları güçlendirmek ve teşvik etmek için kullanılır. APE’nin fiyatı, geçtiğimiz hafta %4,82’lik bir kârın ardından 2,14 dolar oldu. APE’nin piyasa değeri ise 790 milyon dolar. Son olarak Token Unlocks DYDX, ID, IMX, 1NCH ve GALA’yı geçtiğimiz hafta en çok trend olan kripto paralar listesine giren kripto paralar olarak belirledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/gectigimiz-h...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from KriptoArena

See more
Uzmanlar Sıradaki Altcoin Rallisi İçin Tarih Verdi! İşte Detaylar
KriptoArena
Uzmanlar Sıradaki Altcoin Rallisi İçin Tarih Verdi! İşte Detaylar

07/22/2023

·

231 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)