Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

11/24/2021

·

434 views


Cardano Mucidi, ADA ve Kripto Paralar İçin Sıradakini Açıkladı!

Cardano (ADA)’nun kurucusu, daha büyük düşüşlerin gelebileceğini söyleyerek satış sırasında sakin olmaya çağırdı. Charles Hoskinson, kripto para birimi vizyonuna ulaşmanın kısa vadeli fiyatlandırma konusundaki endişeleri ortadan kaldırdığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak Hoskinson’un açıklamalarına yakından bakıyoruz. Cardano kurucusu uyardı Cardano’nun kurucusu...

Cardano Mucidi, ADA ve Kripto Paralar İçin Sıradakini Açıkladı!

Cardano (ADA)’nun kurucusu, daha büyük düşüşlerin gelebileceğini söyleyerek satış sırasında sakin olmaya çağırdı. Charles Hoskinson, kripto para birimi vizyonuna ulaşmanın kısa vadeli fiyatlandırma konusundaki endişeleri ortadan kaldırdığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak Hoskinson’un açıklamalarına yakından bakıyoruz.

  • İşte Haftaya Damga Vuran NFT Haberleri!

Cardano kurucusu uyardı

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, mevcut piyasa düşüşü hakkında yorum yaparken, temellerin kısa vadeli fiyat hareketleri üzerindeki önemini bir kez daha yineliyor. Fiyata odaklanmak yerine Hoskinson, satıştan dolayı panikleyenleri “sakinleşmeye” çağırıyor ve burada daha büyük bir resmin söz konusu olduğunu ima ediyor. Hoskinson, kripto para biriminin önümüzdeki yıllarda ne yapacağına dair uzun vadeli bir vizyon görmeyen yeni gelenlere hitap ediyor.  Hoskinson diyor ki:

Son zamanlarda, fiyatlara takıntılı olan ya da “ah, her şey yolunda gidiyor” gibi şeyler söyleyen alışılmadık derecede yüksek sayıda insan gördüm. Ve tam bir perspektif eksikliği var gibi görünüyor…

  •  İnanılmaz Büyüme!

Ona göre fiyat keşfi mantıksız. Gelişmelerin şu anda ulus-devlet düzeyinde gerçekleştiğini söyleyerek, buna örnek olarak El Salvador‘dan daha fazlasının geleceğini söyledi. Bireysel düzeyde detaya inerek, milyonlarca insan küresel ölçekte gelişmeleri kaçırıyor. Hoskinson,  yaşananlar daha önce hiç olmadığı için düzensiz fiyat keşfi yapılıyor. Analist: “Kripto para birimi alanına giren her kişi kendi yöntemiyle çıkış yapıyor. Sorun şu ki, bunu daha önce küresel ölçekte hiç görmedik. Her türden zorlu pazarlar yaratıldı” diyor.

DOGE ve SHIB değerledirmesi

Özellikle Hoskinson, Dogecoin ve Shiba Inu’yu düzensiz fiyat keşfi örnekleri olarak seçti. Bir sosyal ağ yönü dışında hiçbir gerçek faydası olmadığını ekledi. Bazıları bunun fiyatı haklı çıkarmak için yeterli olduğunu söylese de, Hoskinson aynı fikirde değil. Bunun yerine, eski kafalı bir düşünür olarak, ilerlemenin yolu olarak gerçek dünyada bir etki yaratan gerçek temellere işaret ediyor. Cardano şu anda ölçeklenebilirlik optimizasyonu ve yönetişim genelinde bir şeyler geliştirmeye çalışıyor. Bu da uzun vadede Cardano’yu birçok ulus devletin backendi (alternatif aracı) olmak için sağlam bir konuma getiriyor. Hoskinson: “Beş yıllık, on yıllık, on beş yıllık, yirmi yıllık bir pakete bakarsanız, Cardano’nun birçok ulus devletin alternatif tercihi olabileceğine dair güçlü bir olasılık olduğunu gerçekten hissediyoruz” diyor.

  • Analist, Cardano (ADA)'da Büyük Patlama Bekliyor!

Hoskinson, chainin her gün milyarlarca işlem yürüttüğünü, ulusal seçimleri yönettiğini, ulus devletler için bir emlak kaydı olarak hareket ettiğini ve geleceğin kimlik sistemlerinin bel kemiği olduğunu öngörüyor. Tüm bunların gelecekte bir noktada birleşeceğini ve Cardano’yu “dünyanın gördüğü en büyük insan hakları koruyucusu” haline getireceğini de ekliyor. Hoskinson, gelecekte tam olarak çalışır durumda bir Cardano blockchaininin ne kadar değerli olacağını bilmediğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/cardano-mucidi-ad...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptokoin

See more
FLOKI ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri Var!
Kriptokoin
FLOKI ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri Var!

01/20/2023

·

51 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X