Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

11/04/2023

·

76 views


Bitcoin, Ethereum, XRP ve ADA! Boğada Bu Seviyeler Gelecek - Kriptokoin.com

Haberler Haberler 4 Kasım 2023, 15:00 yayınlandı 4 Kasım 2023, 15:05 güncellendi121 Bitcoin, Ethereum, XRP ve ADA! Boğanın Seviyeleri GeldiÜnlü analist Dan Gambardello X sayfasından dün önemli açıklamalar...

Bitcoin, Ethereum, XRP ve ADA! Boğada Bu Seviyeler Gelecek - Kriptokoin.com

4 Kasım 2023, 15:00 yayınlandı 4 Kasım 2023, 15:05 güncellendi

121

Bitcoin, Ethereum, XRP ve ADA! Boğanın Seviyeleri Geldi

Bitcoin, Ethereum, XRP ve ADA! Boğanın Seviyeleri Geldi

Ünlü analist Dan Gambardello X sayfasından dün önemli açıklamalar yaptı. Analiste göre Bitcoin, ETH, XRP ve ADA önemli seviyelere gelecek. Detaylara bakalım.

Bitcoin bu seviyeye gelecek

Gambardello Bitcoin fiyatının bir sonraki boğa döngüsünde 204.000 dolara tırmanacağını öngörüyor. Ayrıca yaklaşan piyasa rallisi, kripto piyasa değerini 10 trilyon dolarlık bir rekora taşıyacak. Gambardello, Ethereum’un bir sonraki boğa koşusunda 20.000 dolara yükseleceğine inanıyor.

Ünlü analist Gambardello bunu yakın zamanda yüklenen bir videoda öngördü. Buna göre Bitcoin fiyatının son birkaç yılda nasıl döngüler halinde geliştiğini açıkladı. Kripto analisti, amiral gemisi kriptonun nasıl gelişeceğini analiz eden bir 2018 Bitcoin grafiği paylaştı. Spekülatif analizinde Bitcoin için 90.000 ve 281.000 Dolarlık iki tepe noktası öngördü.

Bitcoin için karakteristik özellikler

Gambardello’ya göre Bitcoin, zirveye ulaşmasa da son boğa koşusu sırasında 90.000 dolar bölgesine girdi. Fiyat şu anda bir ayı piyasasında yer alıyor. Ayrıca bir sonraki boğa döngüsüne hazırlanırken, Crypto Capital Venture kurucusu BTC’nin 2018’de öngördüğü 281.000 dolar bölgesine ulaşmasını bekliyor.

“Bitcoin Rallisi Başladı” Diyen Matrixport’ten Yeni Tahmin

Daha teknik göstergeler kullanan Gambardello, Bitcoin’in kripto piyasasını tahmin etmedeki hakimiyetinin nasıl kullanılacağını açıkladı. Önceki boğa döngülerinde, Bitcoin hakimiyetinin düştüğünü belirtiyor. Ayrıca bunun kripto boğa piyasalarının karakteristik bir özelliği olduğunu vurguluyor. Bu nedenle, düşen bir BTC hakimiyetinin bir altcoin sezonuna işaret ettiğini açıklıyor.

BTC neden 204 bin dolar olacak?

Bitcoin hakimiyeti %40’a düştüğünde, öncü kripto para biriminin fiyatının 204.000 dolar civarında olacağını belirtiyor. Ayrıca Bitcoin için mevcut fiyatından yaklaşık %500 kazanç sağlayacağını öngörüyor. Bunun orijinal BTC tahminiyle nasıl örtüştüğünü ve öngörünün makul bir doğrulukla gerçekleşeceğinden emin olduğunu da açıkladı.

Ünlü Analist, Açığa Satacağı O Altcoin’i Belirledi!

Gambardello, Bitcoin’in yanı sıra Ethereum’un hakimiyetinin %25’e ulaşacağını belirtiyor. Ayrıca altcoin liderinin piyasa değerinin 2,5 trilyon dolara ulaşacağını öngördü. Gambardello’ya göre Ethereum’un yükselişi, kurumsal para akışının yanı sıra ağında inşa edilen işletmelerden etkilenecek. Bunun, Ethereum’un fiyatının bir sonraki boğa döngüsü sırasında 20.000 dolara yükselmesi anlamına geleceğine inanıyor.

XRP ve ADA tahminleri dikkat çekti

Gambardello sadece Bitcoin ve Ethereum tahmini yapmıyor. Aynı zamanda XRP ve ADA için de tahminler yapıyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda analist XRP için 19 dolarlık bir seviye öngörüyor. Açıkçası şimdiki seviyelerinden 32Xlik bir artış demek.

Tarihi Ana Ulaşıldı! XRP İçin Ralli Zamanı Mı

Diğer taraftan ADA tahmini de yapan Gambardello ADA fiyatının bir sonraki boğa sezonunda 11 dolar seviyesine geleceği düşüncesinde. Bu durum ADA’nın da 33x’lik bir artışı anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Bitcoin, Ethereum, XRP ve ADA! Boğada Bu Seviyeler Gelecek

# ada # bitcoin # btc # cardano # Cardano (ADA) # ethereum # Ethereum (ETH) # kripto para # kriptopara # ripple # Ripple (XRP)

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/bitcoin-ethereum-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptokoin

See more
Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı! - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı! - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

204 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)