Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

06/17/2022

·

270 views


Cardano kurucusu Hoskinson ABD Kongresi’ne davet edildi

Cardano ve onun mühendislik firması olan IOG'nin kurucusu olan Charles Hoskinson, blok zinciri teknolojisi ve kripto paraları konuşmak üzere ABD Kongresi Tarım Komitesi'nin bir toplantısına çağrıldı. Toplantı 23 Haziran'da gerçekleşecek. The post Cardano kurucusu Hoskinson ABD Kongresi’ne davet edildi...

Cardano kurucusu Hoskinson ABD Kongresi’ne davet edildi

Son dönemde ABD Kongresi’ne bağlı Tarım Komitesi’nin düzenlediği toplantılara katılan kripto para odaklı yöneticilerin sayısı ciddi şekilde artarken, son olarak ise Charles Hoskinson da komiteden teklif aldığını açıkladı.

Hoskinson, 23 Haziran günü düzenlenecek olan toplantıda komite üyelerinin sorularını cevaplayacak. Cardano kurucusuna blok zinciri teknolojisi ve kripto paralarla ilgili sorular sorulacak.

Birçok kripto para odaklı toplantı yaptılar

Bilindiği üzere Tarım Komitesi birçok federal kurum üzerinde de kontrole sahip. Bu kurumlardan bir tanesi ise Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu yani CFTC… Tarım Komitesi, daha önceki birçok toplantısında, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Circle CEO’su Jeremy Allaire ve CFTC başkan Rostin Behnam ve Para Kontrol Ofisi (OCC) ile Binance US’in eski başkanı Brian Brooks gibi birçok kripto para dünyasından önemli isimleri ağırlamıştı.

Komit CFTC’yi destekliyor

Tarım Komitesi aynı zamanda CFTC’yi de kontrol ediyor ve kripto paraları SEC’nin yerine CFTC’nin regüle etmesi yönünde çalışmalar yapıyor. Hatta Tarım Komitesi üyesi de olan Cumhuriyetçi milletvekili Glenn Thompson da, Nisan ayında kripto para borsalarının Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’na rapor sunmasını talep eden bir yasa tasarısı sunmuştu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/cardano-kurucusu-h...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

177 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X