Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

10/29/2022

·

246 views


Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

Cardano’nun kurucu şirketi Input Output’un CEO’su Charles Hoskinson, “Artık Twitter’ın Elon Musk’ın kontrolü altında Dogecoin’i platforma bir şekilde entegre etmesi büyük bir olasılık.” dedi. Hoskinson, Twitter hesabından yaptığı bu paylaşımın ardından gelen yorumlara yanıt olarak ise Dogecoin’in Twitter’a Cardano...

Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

Cardano’nun kurucu şirketi Input Output’un CEO’su Charles Hoskinson, “Artık Twitter’ın Elon Musk’ın kontrolü altında Dogecoin’i platforma bir şekilde entegre etmesi büyük bir olasılık.” dedi. Hoskinson, Twitter hesabından yaptığı bu paylaşımın ardından gelen yorumlara yanıt olarak ise Dogecoin’in Twitter’a Cardano yan zinciri olarak entegre edilmesini savundu. Aynı zamanda Ethereum’un da kurucularından biri olan Hoskinson, bu geçişi ücretsiz olarak yapmaya istekli olduğunu ileri sürerken akıllı sözleşmeler ekleyebileceğini de ifade etti.

Twitter’ın satın alınması Dogecoin’e yaradı

Dogecoin’in fiyatı, Musk’ın hafta sonuna kadar sosyal medya platformunun alımını tamamlayacağının bilinmesinin ardından bu hafta başında önemli bir yükseliş kaydetti. Ancak, ‘meme coin’ son 24 saat içinde yalnızca yüzde 2.2 oranında mütevazı bir artış gösterdi. Musk, devralması halinde çok kez bahsettiği meme coin’in Twitter’ın bir parçası olacağını defalarca ima etmişti. Ancak, şaka amaçlı oluşturulan kripto para için henüz herhangi bir somut plan belirtilmedi. Bununla birlikte Musk’ın tweet paylaşımlarının DOGE ile cüzi bir ücret üzerinden ücretlendirilmesi gibi fikirleri olduğu biliniyor.

Bazı çevrelerde tedirginlik yarattı

Dogecoin topluluğu bu satın almaya sevinirken, birçok analist Musk’ın ihmalci denetim standartlarına sahip Twitter’ın kontrolünü eline geçirmesinin yanlış bilgi yaymayı ve marjinal grupları nefret söylemiyle hedef almayı kolaylaştıracağından endişe ediyor. Tesla CEO’su, kışkırtıcı tweet’ler attığı ve aşırılık yanlılarını güçlendirdiği için defalarca eleştirilmişti.

Dogecoin Haberleri

Cardano Haberleri

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/dogecoin-cardano-t...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusu Hoskinson’dan XRP topluluğuna sert eleştiri: Komplo teorilerini bırakın
Uzmancoin
Cardano kurucusu Hoskinson’dan XRP topluluğuna sert eleştiri: Komplo teorilerini bırakın

10/24/2022

·

267 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X