Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

08/23/2022

·

186 views


Bu Altcoin Devasa Bir Yükselişe Hazır! Sinyaller Ralli Diyor!

Popüler altcoin projelerinden biri olan Cardano (ADA) fiyatı, son iki ayda dört kez tekrarlanan ilginç bir kurulumu ortaya koyuyor. İşte ayrıntılar… Popüler altcoin Cardano (ADA) fiyatı toparlanmaya hazır Cardano fiyatı ilk olarak bu fraktalı oluşturdu , çünkü 19 Haziran’ın...

Bu Altcoin Devasa Bir Yükselişe Hazır! Sinyaller Ralli Diyor!

Popüler altcoin projelerinden biri olan Cardano (ADA) fiyatı, son iki ayda dört kez tekrarlanan ilginç bir kurulumu ortaya koyuyor. İşte ayrıntılar…

Popüler altcoin Cardano (ADA) fiyatı toparlanmaya hazır

Cardano fiyatı ilk olarak bu fraktalı oluşturdu , çünkü 19 Haziran’ın en düşük seviyeleri, daha önce oluşturulan düşük seviyenin altında kalan likiditeyi 0,435 dolarda topladı. Bu hareketi, bir toparlanma rallisinin başladığını doğrulayan 0,435 doların üzerinde hızlı bir toparlanma izledi. Benzer kurulumlar üç kez daha fark edildi, en sonuncusu 20-23 Ağustos tarihleri ​​arasında ADA’nın yaklaşık yüzde 20 oranında çökmesiyle meydana geldi. Bu düşük dalgalanma, 0,488 dolarda oluşan eşit düşüklerin ve 27 Temmuz’un düşüğü 0,450 doların altında kalan likiditeyi topladı. Ayrıca, altcoin de bir önceki düşük seviyenin üzerinde toparlandı ve bu da boğaların bir ralli için hazır olduğunu gösteriyor.

altcoin

Böyle bir durumda yatırımcılar, Cardano fiyatının 0,488 dolarlık engeli yeniden test etmek için en az yüzde 8 artmasını bekleyebilirler. Ancak bu engeli aşmak, yüzde 12’lik bir yükselişin ardından 0,505 dolarlık kritik seviyenin yeniden ziyaret edilmesine yol açabilir. İdeal olarak, yükseliş trendi yaklaşık 0,530 doları tüketecektir, yani 0,456 dolardan yaklaşık17’lik bir yükselişten sonra. Öte yandan, Cardano fiyatı 0,456 doların üzerinde kalamazsa, yukarıda bahsedilen modelde zayıflığa işaret edecektir. İyileşme olmadan 0,435 doların altına yakın bir günlük mum, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, Cardano fiyatı 0,415 dolarlık destek tabanını tekrar ziyaret edebilir.

Cardano artık Kraken vadeli işlemleri tarafından teminat olarak destekleniyor

Bunun yanında, kripto para borsası Kraken , Cardano’nun (ADA) artık vadeli işlem platformunda bir teminat kripto para birimi olarak desteklendiğini duyurdu. Ayrıca Chainlink (LINK), Polkadot (DOT), Decentraland (MANA) ve diğerleri gibi kripto para birimlerini de destekleyecek. Altcoin artık düzinelerce kripto para vadeli işlem sözleşmesinde kullanılabilir.

altcoin

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Kraken tek teminatlı vadeli işlemler ve çok teminatlı vadeli işlemler sunar. Adından da anlaşılacağı gibi, ilk tür vadeli işlem sözleşmeleri, kullanıcıların yalnızca belirli bir çiftin temel kripto para birimini teminat şeklinde kullanmasına izin verir. Aynı zamanda, ikinci tür, yatırımcıların teminat olarak bir miktar kripto para yatırmasına izin verir, yani temel para birimi ile sınırlı değildir. ADA token’inin, teminatın marj değerinde bir kesinti olan yüzde 10’luk bir komisyon olduğunu belirtmekte fayda var . Örneğin, birinin bakiyesi 1.000 ADA token’se, 900 ADA token, siparişleri desteklemek için kullanılabilecek teminat olarak sayılır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/bu-altcoin-d...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!
KriptoArena
Bu Olay Bitcoin, SHIB, DOGE ve Altcoinleri Vurabilir!

11/21/2022

·

63 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X