Analist Metriklerle Açıkladı: Cardano Bu Seviyelere Işınlanabilir!

1 week ago    112 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

  • Popüler altcoin Cardano (ADA), son birkaç saat içinde %10’dan fazla artarak 2.38 dolara ulaştı.
  • Ardana’nın Elrond ile ortaklığı, yukarı yönlü baskıdaki artışa katkıda bulundu.
  • Satın alma siparişleri yığılmaya devam ederse analist Ali Martinez’e göre, ADA 2,83 dolara yükselebilir.

Cardano, güçlü temeller ve artan satın alma baskısıyla beslenen konsolidasyon modelinden çıktıktan sonra yeni bir yükseliş trendine girmeye hazır görünüyor.

Ali Martinez: Cardano fiyatı yükselmeye hazır! Bakalım seviyelere

Analiste göre Cardano, önemli bir direnç bariyerini aştıktan sonra koşmaya hazır görünüyor. Adana’nın Elrond ile olan yeni ortaklığının, yatırımcıları piyasaya geri dönmeye teşvik etmiş olabileceği görülüyor. Cardano’nun merkezi olmayan stablecoin merkezi, EGLD’yi her iki ekosistem arasında köprü kurarak platformdaki stablecoin’leri teminat altına alan ilk zincirler arası varlıklardan biri haline getirmeyi amaçlıyor. Amaç, birlikte çalışabilir token transferlerini ve zincirler arası akıllı sözleşme işlevselliğini etkinleştirmektir.

Kaynak: TradingView

Cardano ağının faydası genişledikçe analiste göre, ADA daha da yükselmeye hazır görünüyor. Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi, dört saatlik grafiğinde simetrik bir üçgenden çıkmış gibi görünüyor. Cardano, kırılmanın gerçekleşmesinden bu yana yaklaşık %6 oranında artmış olsa da analiste göre, hala yükselmek için daha fazla yeri var. Üçgenin y ekseninin yüksekliği analiste göre, ADA‘nın 2,83 dolarlık bir hedefe ulaşmak için son yüksek seviyeden %19 daha yükselebileceğini gösteriyor.

Analist: ADA şimdi bu seviyelerin yolunda!

Cardano’nun işlem geçmişi analiste göre, varlığın yukarı yönlü potansiyeline ulaşmasını engelleyebilecek önemli bir dirençle karşılaşmadığını gösteriyor. Önümüzdeki tek önemli tedarik bölgesi, yaklaşık 70.000 adresin daha önce 1.12 milyar ADA satın aldığı 2,46 ile 2,53 dolar arasında yer alıyor. Bu seviye temizlendikten sonra analiste göre, fiyatlar daha yüksek seviyelere çıkabilir.

Kaynak: IntoTheBlock

Analiste göre, 160.000’den fazla adres ortalama 2.20 dolar fiyatla 6 milyar ADA satın aldığından Cardano’nun istikrarlı desteğin zirvesinde olduğunu belirtmekte fayda var. Bu talep bariyeri devam ettiği sürece analiste göre, oranların boğaları desteklemeye devam etmesi muhtemel. Yine de analiste göre, 2,20 doların altına ani bir düşüş, panik satışına yol açarak fiyatları 1,90 dolara itebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Kriptokoin

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem