Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

10/31/2023

·

33 views


Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

Haberler Haberler 31 Ekim 2023, 15:36 yayınlandı 31 Ekim 2023, 15:36 güncellendi403 Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında ParlayabilirKripto para dünyasında iki altcoin için önemli değerlendirmeler...

Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

31 Ekim 2023, 15:36 yayınlandı 31 Ekim 2023, 15:36 güncellendi

403

Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir

Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir

Kripto para dünyasında iki altcoin için önemli değerlendirmeler var. Buna göre Kasım ayında parlayacaklarına dair görüşler mevcut. Detaylara bakalım.

Eski Goldman Sachs yöneticisi gözünü altcoin Solana’ya dikti

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto para alanında gözünü altcoin Solana’ya (SOL) dikti. Scott Melker ile yakın zamanda yaptığı bir görüşmede Pal, ticaret devi Jump Crypto tarafından geliştirilmekte olan Solana Blockchain için yeni bir doğrulayıcı istemci olan Firedancer’ın ortaya çıkışına ışık tuttu.

altcoin

Firedancer’ın büyük bir misyonu var. Altcoin Solana’nın ölçeklenebilirliğinde devrim yaratmak. Platformun saniye başına işlem (TPS) kapasitesini potansiyel olarak bir milyon TPS’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor. Raoul Pal için bu gelişme oyunun kurallarını değiştirmekten başka bir şey değil.

Büyük fiyat hedefi

Pal, altcoin Solana’ya yönelik yükseliş perspektifi konusunda çok açık sözlü. Ethereum’un (ETH) olağanüstü 2021 boğa piyasası performansını taklit etme yolunda olabileceğine inanıyor. Bu karşılaştırma Ethereum ya da Bitcoin’in değerini azaltmayı amaçlamıyor. Aksine kripto para piyasasının sürekli gelişen doğasının altını çiziyor.

altcoin

Ekonomik belirsizliklerle dolu bir dünyada, kazançları en üst düzeye çıkarmak için fırsatların peşinde koşmak oyunun adıdır. Pal’e göre altcoin Solana’nın listelerdeki yükselişi, devam eden bu finansal dönüşümde önemli bir oyun olacak. Bu yüzden analist altcoin solana için 4 rakamlı seviyelerin mümkün olduğunu belirtiyor.

Altcoin Cardano ADA’da yenilenen güven ve birikim

Piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA) dikkat çekiyor. Buna göre son on gün içinde %20’nin biraz üzerinde artış göstererek etkileyici bir yükseliş yaşadı. Özellikle Pazartesi günü altcoin ADA, en son Ağustos ayında görülen bir seviye olan 0,30 dolara ulaşmayı başardı. Cardano’nun fiyat artışı kripto topluluğunun dikkatini çekiyor. Diğer taraftan son tırmanışının arkasındaki daha fazla faktör gün ışığına çıktı.

Pazartesi günü, onchain analiz firması Santiment, Nisan 2022’den bu yana ADA’yı hareket ettiren en yüksek sayıda eski cüzdanı işaretlediğini bildirdi. Bu durum, daha fazla coin’in yeniden dolaşıma girdiğini gösteriyor. Ancak bu da kâr elde etmenin bir işareti olarak görülebiliyor. Diğer taraftan durum bunun tersine işaret ediyor. Buna göre 100.000 ila 10 milyon ADA tutan cüzdanlar sadece iki kısa hafta içinde 43,71 milyon ADA biriktirdi. Bu önemli birikim yalnızca yatırımcıların güveninin tazelendiğini göstermekle kalmıyor. Aynı zamanda Cardano’nun uzun vadeli potansiyeline olan inançlarının da altını çiziyor.

DeFi metrikleri ve ekosistem gelişimi

Altcoin Cardano’nun önemli bir DeFi ölçütü olan Kilitlenmiş Toplam Değeri (TVL) çeyrekten çeyreğe sabit kaldı. Diğer taraftan yılbaşından bugüne %198 gibi etkileyici bir artış gösterdi. Cardano’nun tüm ağlar arasındaki TVL sıralaması da önemli ölçüde yükseldi. Buna göre 2023’ün başında 34. sıradayken 15. sıraya yükseldi. TVL’deki bu büyüme, Cardano blok zincirinde DeFi uygulamalarına yönelik artan talebin altını çiziyor.

Ayrıca, altcoin Cardano’nun ekosistemi de faaliyetlerle dolup taşıyor. Cardano Hazinesi tarafından desteklenen Project Catalyst Fund10, 50 milyon ADA’lık bir havuzdan 192 projeyi başarıyla finanse etti. Buna göre bu durum Cardano topluluğu içinde inovasyonu ve gelişimi daha da körükledi. Kriptokoin.com olarak baktığımızda bütün bu nedenler Cardano’nun Kasım ayında atılım yapacak seviyede olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir

# altcoin # cardano # Cardano (ADA) # cardano (ADA) fiyat tahmini # cardano ada # kripto para # kriptopara # solana # Solana (SOL)

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/2-altcoin-kasimda...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kriptokoin

See more
Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı! - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Binance, SLP ve Bu 16 Altcoin İçin Duyuru Yaptı! - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

32 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)