Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

05/04/2024

·

60 views


Microstrategy kurucusu Saylor’dan ETH, XRP, ADA ve SOL coin için endişe verici tahmin - KoinMedya

Haberler Coin Haberleri 4 Mayıs 2024, 19:00 yayınlandı 4 Mayıs 2024, 18:30...

Microstrategy kurucusu Saylor’dan ETH, XRP, ADA ve SOL coin için endişe verici tahmin - KoinMedya

4 Mayıs 2024, 19:00 yayınlandı 4 Mayıs 2024, 18:30 güncellendi

1dk, 58sn

featured

MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor, başta ETH, XRP, ADA ve SOL olmakla bir dizi altcoin ile ilgili sert sözler kullandı. Ünlü ismin bu altcoinler ile ilgili endişe verici açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Microstrategy kurucusu Saylor’dan ETH, XRP, ADA ve SOL coin için endişe verici tahmin

MicroStrategy’nin kurucusu ve tanınmış Bitcoin destekçisi Michael Saylor, Ethereum (ETH) ve diğer altcoinler hakkında endişe verici tahminlerde bulundu. Bu altcoinler arasında XRP, Cardano (ADA) ve Solana (SOL) bulunuyor.

MicroStrategy’nin son “Bitcoin for Corporations” etkinliğinde konuşan Saylor, bu altcoinlerin, menkul kıymet oldukları için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından spot borsa yatırım fonları (ETF) için onaylanmayacağını iddia etti.

Ethereum ETF de bundan etkilenebilir

Saylor, SEC’in bu yaz Ethereum tabanlı spot ETF başvurularını reddedeceğine inanıyor. Bu durumun, ETH’yi bir emtia yerine kayıtsız bir menkul kıymet olarak sınıflandırabileceğini düşünüyor.

İlgili – Efsanevi trader, bu formasyonla Bitcoin fiyatının pump yapacağını tahmin ediyor

SEC Bitcoin ETN ve Ethereum ETN

KoinMedya’nın daha önce bildirdiği gibi, SEC, belirli Ethereum işlemlerinin yatırım sözleşmesi olarak nitelendirilip nitelendirilmediğini araştırıyor. Bu durum, Ethereum tabanlı ETF başvurularının kaderini etkileyebilir. Ethereum henüz kesin olarak bir menkul kıymet olarak etiketlenmemiş olsa da, devam eden soruşturmalar belirsizlik oluşturuyor.

Saylor, Ethereum (ETH), XRP, Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) ve Solana (SOL) gibi popüler altcoinleri eleştirdi ve bunları kayıtsız kripto menkul kıymet olarak nitelendirdi. Spot ETF beklentilerinin olmaması nedeniyle bu altcoinlerin ana akım benimsenme olasılığının düşük olduğuna inanıyor. Bu altcoinlerin potansiyel menkul kıymet sınıflandırmaları için SEC tarafından incelendiğini belirtmek önemli.

İlgili – Bitcoin milyarderi Arthur Hayes, BTC dip yaptı diyerek bir sonraki adımı açıklıyor

Örneğin, SEC, Aralık 2020’deki Ripple’a karşı dava sürecinde XRP’yi bir menkul kıymet olarak kabul etti. Benzer şekilde, düzenleyici kurum, Coinbase ve Binance’ye karşı yasal eylemlerinde SOL, ADA ve BNB’ye menkul kıymet etiketi uyguladı. Ancak, XRP, Temmuz 2023’te bir New York federal mahkemesinden menkul kıymet sınıflandırması alan tek altcoin olma ayrıcalığına sahip.

0

be_endim

Beğendim

0

dikkatimi_ekti

Dikkatimi Çekti

0

do_ru_bilgi

Doğru Bilgi

0

e_siz_bilgi

Eşsiz Bilgi

0

alk_l_yorum

Alkışlıyorum

0

sevdim

Sevdim

# ada # altcoin # eth # SOL # Xrp

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/microstrategy-kuru...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Koinmedya

See more
Önümüzdeki 6 ay içinde mega ralli yapabilecek en iyi 3 altcoin - KoinMedya
Koinmedya
Önümüzdeki 6 ay içinde mega ralli yapabilecek en iyi 3 altcoin - KoinMedya

04/21/2024

·

141 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)