Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

08/28/2023

·

75 views


Cardano wyprzedzi Bitcoina i Ethereum. Dlaczego?

Podczas przemówienia na konferencji Rare Evo, Charles Hoskinson z Cardano dokonał śmiałej prognozy. Stwierdził, że Cardano (ADA) ostatecznie wyprzedzi Bitcoina i Ethereum, stając się największą kryptowalutą...

Cardano wyprzedzi Bitcoina i Ethereum. Dlaczego?

Podczas przemówienia na konferencji Rare Evo, Charles Hoskinson z Cardano dokonał śmiałej prognozy. Stwierdził, że Cardano (ADA) ostatecznie wyprzedzi Bitcoina i Ethereum, stając się największą kryptowalutą na świecie.

Dlaczego Cardano to coś więcej niż kryptowaluta?

Hoskinson podkreślił, że Cardano koncentruje się na zarządzaniu on-chain, zdecentralizowanym modelu podejmowania decyzji, który bezpośrednio angażuje społeczność. Wyjaśnił, że jest to klucz do osiągnięcia ambitnych celów projektu.

Według niego Cardano nie będzie tylko kryptowalutą, ale raczej podstawą nowego cyfrowego narodu. Społeczeństwa, w którym przywrócone zostanie zaufanie.

Sponsorowane

Sponsorowane

“To jest nasze wyzwanie i dlatego uważam, że Cardano prawdopodobnie stanie się największą kryptowalutą na świecie. Będzie to coś więcej niż tylko kryptowaluta. Stanie się kręgosłupem nowego cyfrowego narodu, nowego społeczeństwa – miejsca, w którym w końcu będziemy mogli ponownie sobie zaufać, w którym przejdziemy od ‘nie bądź zły’ do ‘nie możesz być zły’.

Krytyka Bitcoina i Ethereum

Sponsorowane

Sponsorowane

Hoskinson skrytykował modele zarządzania obecnych liderów rynku – Bitcoina i Ethereum. Zauważył, że statyczny projekt Bitcoina, niezmieniony od ponad 13 lat, może na dłuższą metę generować problemy. Hoskinson uznał, że odrzucenie przez Ethereum zarządzania on-chain nie jest już możliwe do zaakceptowania. Zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnącą dojrzałość i bazę użytkowników platform kryptowalutowych.

Odniósł się również do obaw związanych ze zdecentralizowanym zarządzaniem, które według niektórych może być destrukcyjne dla ugruntowanych systemów. Niemniej jednak Hoskinson postrzega to jako sposób na przywrócenie zaangażowania i zaufania w społeczności. Mocno wierzy w potencjał ludzkości i zdecentralizowane zarządzanie jako sposób na odnowienie tego zaufania.

Aby osiągnąć pozycję największej kryptowaluty na świecie, Cardano będzie musiało nie tylko znacznie zwiększyć swoją bazę użytkowników, ale także poradzić sobie ze złożonymi wyzwaniami regulacyjnymi i technologicznymi.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/cardano-vs-btc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?

10/23/2023

·

56 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)