Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

11/21/2022

·

167 views


Cardano Kurucusundan ADA’ya Ponzi Diyenlere Ağır Yanıt

Charles Hoskinson, yeni ortaya çıkan bir videoda ADA’yı ponzi şeması olarak nitelendiren Ethereum topluluğu üyelerine ateş püskürdü. Sektörün bugüne kadarki en büyük krizlerinden birinin ortasında kripto para birimi topluluğu içinde gerilimler artmaya devam ediyor. Terra,...

Cardano Kurucusundan ADA’ya Ponzi Diyenlere Ağır Yanıt

Charles Hoskinson, yeni ortaya çıkan bir videoda ADA’yı ponzi şeması olarak nitelendiren Ethereum topluluğu üyelerine ateş püskürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sektörün bugüne kadarki en büyük krizlerinden birinin ortasında kripto para birimi topluluğu içinde gerilimler artmaya devam ediyor. Terra, Celsius ve FTX dahil olmak üzere son zamanlarda ortaya çıkan önde gelen kripto para projeleri çökerken, Cardano normal şekilde performans göstermeye devam ediyor. Eleştiri okları Cardano’nun kripto para birimi ADA’ya çevrildi. Ancak kurucusu Hoskinson, ADA’nın ponzi şeması olarak nitelendirildiğini görünce sert bir tutum sergiledi.

Cardano Kurucusu, Ponzi Şeması Eleştirilerine Yanıt Verdi

Ethereum’un kurucularından biri olarak bilinen Charles Hoskinson, ikinci en büyük kripto para biriminin arkasındaki topluluk üyeleriyle anlaşmazlık yaşıyor.

Olaylar, Bankless’ın kurucusu Ryan Sean Adams’ın son FTX draması ışığında “yanlış insanlar” için pitchfork’ların (dirgen) dışarıda olduğunu tweetlemesinin ardından gelişti. Ethereum topluluğundan isimler Cardano’yu bir ponzi şeması olarak nitelendirdi.

Remember that Cardano is a scam people. Thank God we have things like celsius, luna, and FTX to protect us. Seriously fuck you guys. https://t.co/SXzLaY0rex

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) November 13, 2022

Değerlendirmelere oldukça çok sinirlenen Hoskinson, topluluğa karşı ironi ve ağır itham içeren bir yanıt verdi.

Hoskinson Twitter paylaşımını alıntılayarak şunları söyledi:

“Cardano’nun bir aldatmaca olduğunu unutmayın. Tanrıya şükür bizi koruyacak Celsius, LUNA ve FTX gibi şeylerimiz var. Cidden (defolun) gidin”

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/cardano-kurucu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinkolik

See more
Cardano İçin Bilmeniz Gereken Terimler
Coinkolik
Cardano İçin Bilmeniz Gereken Terimler

03/01/2023

·

25 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics