Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

03/13/2023

·

275 views


Cardano (ADA) Yüzde 10 Arttı - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Cardano’nun ADA fiyatı, 12 Mart’ta 0,333 dolarlık düşük seviyelere dokunduktan sonra keskin bir toparlanma yaptı. ADA, bu yazı yazılırken %10,75 artışla 0,344 dolarlık gün içi zirvelerine...

Cardano (ADA) Yüzde 10 Arttı - Kripto Teknik Haber
Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Cardano’nun ADA fiyatı, 12 Mart’ta 0,333 dolarlık düşük seviyelere dokunduktan sonra keskin bir toparlanma yaptı. ADA, bu yazı yazılırken %10,75 artışla 0,344 dolarlık gün içi zirvelerine ulaştıktan sonra 0,338 dolara yükseldi. Önde gelen kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), Silicon Valley Bank’taki sorunlar nedeniyle kripto piyasaları çöktüğünde tüm hafta sonu kayıplarını telafi etmek için son günde %10’dan fazla değer kazandı. Son 24 saatteki piyasa toparlanması, 221 milyon dolarlık kısa pozisyonların tasfiye edilmesiyle sonuçlandı.

Bildirildiği üzere, zincir üstü analitik firması Santiment Cuma günü, piyasadaki düşüşün bir sonucu olarak yaşanan son kayıplar nedeniyle birkaç altcoin’in yetersiz satın alındığını veya “fırsat bölgesinde” olduğunu gözlemledi. Santiment’in grafiğine göre Cardano, fiyatların yükselme olasılığının daha yüksek olduğu fırsat bölgesinde ortaya çıktı. 

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/cardan...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Forbes, XRP ve Cardano'yu Kripto Zombileri Olarak Niteledi - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Forbes, XRP ve Cardano'yu Kripto Zombileri Olarak Niteledi - Kripto Teknik Haber

04/26/2024

·

64 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)