Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

06/06/2023

·

103 views


Barry Silbert'tan SEC'in Menkul Kıymet Olarak Saydığı Altcoinlere İlginç Bir Yaklaşım! "Ortak Özellikleri..."

Güncelleme: 06.06.2023 - 18:27 SEC kripto para sektörüne karşı olan baskısını artırmaya devam ederken iki gün üst üste dünyanın en büyük iki kripto para borsası Binance ve Coinbase‘e dava açtı. Bu davada...

Barry Silbert'tan SEC'in Menkul Kıymet Olarak Saydığı Altcoinlere İlginç Bir Yaklaşım! "Ortak Özellikleri..."

Güncelleme: 06.06.2023 - 18:27

SEC kripto para sektörüne karşı olan baskısını artırmaya devam ederken iki gün üst üste dünyanın en büyük iki kripto para borsası Binance ve Coinbase‘e dava açtı.

Bu davada borsaların menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiğini iddia eden SEC, bazı altcoinlerin de menkul kıymet olduğunu savundu.

SEC Binance davasında Solana (SOL), Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Filecoin (FIL), Cosmos (ATOM), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA), Algorand (ALGO), Axie Infinity (AXS), Cotı (COTI), Binance coin (BNB) ve BUSD‘nin menkul kıymet olduğunu söyledi.

SEC, Coinbase davasında ise Binance davasında sayılan Solana (SOL), Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Filecoin (FIL), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA), Algorand (ALGO) ve Axie Infinity (AXS) ortak altcoinlerin dışında Chiliz (CHZ), Near Protokol (NEAR), Hashflow (FLOW), Internet Computer (ICP), Voyager Token (VGX), Dash (DASH) ve NEXO’nun da menkul kıymet olduğunu savundu.

SEC bazı altcoin isimleri sayarken, DCG kurucusu Barry Silbert’den bu altcoinlere ilişkin bir paylaşım geldi.

Silbert, The Block editörü Frank Chaparro’nun SEC’in Coinbase’de listelenen altcoinlerden hangilerini menkul kıymet olarak saydığına ilişkin paylaşımına cevap verdi.

Silbert paylaşımında, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Ethereum Classic (ETC) ve Zcash (ZEC) gibi POW tokenlerinin herhangi bir SEC davasına dahil edilmediğini belirtti.

“SEC davalarının hiçbirinde BTC, LTC, XMR, ETC, ZEC, vb. Proof of Work tokeni yok. “

no Proof of Work tokens in any of the lawsuits, I believe (BTC, LTC, XMR, ETC, ZEC, etc.)

— Barry Silbert (@BarrySilbert) June 6, 2023

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/barry-sil...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bitcoin Sistemi

See more
Popüler Analist Cardano (ADA) ve Solana (SOL) Fiyatını Değerlendirdi: ADA ve SOL'ün Geleceği Ne?
Bitcoin Sistemi
Popüler Analist Cardano (ADA) ve Solana (SOL) Fiyatını Değerlendirdi: ADA ve SOL'ün Geleceği Ne?

yesterday at 7:30 AM

·

4 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)