Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

08/03/2022

·

210 views


Analist Cardano Ve Chainlink İçin Kritik Seviyeleri İşaret Etti!

Popüler bir kripto para analisti Cardano (ADA), Chainlink'in (LINK) ve Ethereum (ETH) hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulundu. ADA Ve LINK Yorumu Rekt Capital takma adıyla bilinen kripto para analisti Twitter üzerinden 325.100 takipçisine hem ADA hem de LINK'in bir yükseliş...

Analist Cardano Ve Chainlink İçin Kritik Seviyeleri İşaret Etti!

Kıdemli analist popüler altcoinler olan Cardano, Chainlink ve Bİtcoin için bu kritik seviyeleri işaret etti. İşte detaylar!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler bir kripto para analisti Cardano (ADA), Chainlink’in (LINK) ve Ethereum (ETH) hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

ADA Ve LINK Yorumu

Rekt Capital takma adıyla bilinen kripto para analisti Twitter üzerinden 325.100 takipçisine hem ADA hem de LINK’in bir yükseliş kama modeli tarafından tetiklenen kırılmaların ortasında olduğunu ve kritik dirençler kırılırsa yükselişe devam edebileceklerini öne sürerek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

LINK ve ADA, Falling Wedges’ten çıkışın tadını çıkardı. Ethereum’un birkaç hafta önce %50 oranında yaşanan toplanmadan önce yaptığı gibi. Her ikisi altcoinde Ethereum’a benzer hareket ederse… LINK’in destek olarak 7,78 doları geri alması gerekirken ADA ise 0,515 dolar seviyelerine yükselmesi gerekiyor.

Uzman analist ayrıca iki yıldan fazla bir süredir ilk kez 200 haftalık hareketli ortalamasının (MA) üzerinde kapandığını not ettiği lider kripto para birimi olan Bitcoin’i (BTC) ele aldı. Rekt Capital açıklamalarında Bitcoin’in 200 haftalık MA’nın üzerinde ivmeyi koruması durumda, kripto para biriminin ihtiyaç duyduğu destek seviyesini zaten bulduğunu ve art arda bir hafta boyunca alanı yeniden test edeceğini ileri sürerek şunları söyledi:

Bitcoin 200 haftalık MA’nın üzerinde haftalık bir mum kapanışı gerçekleştiriyor. Mart 2020’den bu yana uzun bir düşüş trendinin ardından MA üzerinde ilk haftalık kapanış.

Bitcoin Alım Fırsatı

200 haftalık MA’nın üzerinde haftalık yeni Bitcoin kapanışı, fiyatın bu seviyeyi bu hafta içerisinde bir destek olarak yeniden test etmeye çalışacağı anlamına geliyor. Bitcoin’in tam dibini belirlemek zor olsa da analist, kirpto para biriminin hala “pazarlık” bölgesinde olduğunu ve yatırımcılara iyi bir fırsat sağladığını söyledi. Ayrıca kıdemli analist şu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Birçok yatırımcı Bitcoin’i 21.000- 22.000 veya 23.000 dolardan satın alıp almama konusunda endişeleniyor. 35.000 doların altındaki her seviyenin bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/analist-cardano-ve...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
0,1 Dolara Düşecek! İlk 10’daki Kripto Para İçin Uyardı! › CoinTürk
CoinTürk
0,1 Dolara Düşecek! İlk 10’daki Kripto Para İçin Uyardı! › CoinTürk

11/30/2022

·

6 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X