Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

10/07/2023

·

95 views


Cardano (ADA) İçin Yüzde 25 Yükseliş İhtimali! ADA Coin Yükselecek Mi? İşte Grafiklerle ADA Coin'de Son Durum! › COINTURK

Piyasada gerek sağlam duruşu ve gelişime açıklığı, gerekse geliştirme ekibinin saygınlığıyla Bitcoin ve Ethereum kadar saygı duyulan Cardano bir başarıya daha imza attı. Geçtiğimiz ay boyunca gerçekleşen...

Cardano (ADA) İçin Yüzde 25 Yükseliş İhtimali! ADA Coin Yükselecek Mi? İşte Grafiklerle ADA Coin'de Son Durum! › COINTURK

Piyasada gerek sağlam duruşu ve gelişime açıklığı, gerekse geliştirme ekibinin saygınlığıyla Bitcoin ve Ethereum kadar saygı duyulan Cardano bir başarıya daha imza attı. Geçtiğimiz ay boyunca gerçekleşen faaliyetlerin ardından Cardano dahil olduğu listede ilk sırayı rakiplerinden aldı.

Cardano Coin İlk Sırada

Tüm dünyanın yakından takip ettiği blockchain takip platformu olan Santiment, bir X (eski adıyla Twitter) gönderisi paylaştı. Yapılan paylaşımda Cardano’nun (ADA) son 30 gün içinde gerçekleştirilen geliştirme faaliyetleri açısından listenin başında bulunduğunu açıkladı.

Santiment tarafından paylaşılan gönderiye göre, Cardano geçtiğimiz 1 aylık süre içerisinde en yüksek sayıda nitelikli Github taahhüdünü gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çekti.

Cardano Coin (ADA) Geleceği

ADA’nın grafikleri incelendiğinde son 24 saat içinde 50 günlük EMA çizgisinin üzerine hareket etti ve bu bölgede sağlam bir duruş gerçekleştirdi. Yazım saati itibariyle bu seviyenin üzerinde işlem görmeye devam ediyordu. Bunun ardından ise altcoin 0,2645 dolar seviyesinde bulunan direnci geçmek için bir hareket gerçekleştirebilir.

Geçtiğimiz haftayı göz önünde bulundurduğumuzda ise ADA’nın grafiklerinde oluşan orta vadeli bir negatif trend çizgisiyle kesişim gerçekleşti. Bu kesişim dikkate alındığında, oluşan direnç seviyesinin kırılması bir başarı olarak görülebilir. Sonuç ilerleyen günlerde 0,2645 dolar seviyesi olarak belirlenen direncin üzerinde gerçekleşebilecek bir günlük kapanış, ADA’da yükseliş hareketinin başladığını yatırımcılara gösterebilir.

Ayrıca, bu yükselişin devam etmesi adına bu nokta gerekli temeli sağlayabilir. Bu yükseliş hareketi devam ederse altcoin’in değeri önümüzdeki 1 ay içerisinde 0,3180 dolara kadar yükselebilir. ADA’nın bu fiyatlar için ise önünde net bir 0,2920 dolar direnç seviyesi bulunuyor.

Yazım zamanı itibariyle 21milyon.com verileri ADA fiyatının son 24 saatlik performansı incelendiğinde hafif bir kazanç elde ettiğini ve %0,13 oranında arttığını ortaya koydu. Bu hareketle birlikte altcoin’in fiyatı 0,2634 dolara yükseldi. Yaşanan son kazanç ile birlikte ADA haftayı olumlu kapatacakmış gibi görünüyor. Tüm bunların sonucunda ise, ADA haftanın başından bu yana %4,99 artış yaşadı.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/1-ayin-zirvesi-car...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
En Büyük 10 Kriptodan Biri İçin Önemli Oylama
CoinTürk
En Büyük 10 Kriptodan Biri İçin Önemli Oylama

last Saturday at 11:00 AM

·

8 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)