Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

02/25/2024

·

37 views


Założyciele Ethereum i Cardano... zawalczą w MMA? Hoskinson wziąłby to na poważnie | BitHub.pl

W świecie kryptowalut emocje często biorą górę, a ostatnio Charles Hoskinson, twórca Cardano, podkręcił atmosferę do czerwoności. Jego odpowiedź na propozycję pojedynku MMA z Vitalikiem Buterinem, mózgiem...

Założyciele Ethereum i Cardano... zawalczą w MMA? Hoskinson wziąłby to na poważnie | BitHub.pl

BitGet 420

W świecie kryptowalut emocje często biorą górę, a ostatnio Charles Hoskinson, twórca Cardano, podkręcił atmosferę do czerwoności. Jego odpowiedź na propozycję pojedynku MMA z Vitalikiem Buterinem, mózgiem stojącym za Ethereum, wywołała małą burzę w mediach społecznościowych. Co ciekawe, zamiast traktować wyzwanie jako żart, Hoskinson przyjął je z nieoczekiwaną powagą.

Ethereum kontra Cardano w MMA?

Niecodzienna propozycja walki między dwoma liderami blockchaina zyskała szybko na popularności. Hoskinson, znany ze swojej pasji do nowych wyzwań, stwierdził, że przygotowania do takiego pojedynku wziąłby bardzo poważnie. Zazwyczaj lekka wymiana zdań między liderami branży tym razem zaskoczyła. Nieistotne, czy jest to gra, czy rzeczywiście wziął to na serio.

I'd train very hard for that one

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) February 24, 2024

Historia relacji między Hoskinsonem a Buterinem sięga początków Ethereum, kiedy to obaj panowie pracowali nad projektem. Różnice wizji co do przyszłości kryptowaluty doprowadziły do rozłamu i stworzenia przez Hoskinsona Cardano, bezpośredniego konkurenta. Obecnie obie platformy rywalizują ze sobą, oferując różne podejścia do skalowalności, efektywności i decentralizacji.

Cardano poszczycić się może innowacyjnością i wciąż rosnącym zainteresowaniem, podczas gdy Ethereum utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie finansów zdecentralizowanych. Mimo to, ADA nie ustaje w dążeniach do przejęcia inicjatywy, co pokazuje ich wartość zamrożona w smart kontraktach.

Zobacz także: ETF na Bitcoin przełamuje rekordy i zalicza wzrost o 1000%

Odwieczna rywalizacja

Czy propozycja walki MMA między Hoskinsonem a Buterinem stanie się rzeczywistością? Nie wiadomo, ale na pewno dodaje pikanterii rywalizacji między Cardano a Ethereum. Ten drugi w żaden sposób nie odniósł się do rzuconego w eter nietypowego wyzwania.

W świecie, gdzie technologia i pasje przenikają się na niespotykaną dotąd skalę, możliwość zobaczenia takiego starcia elektryzuje. Niezależnie od tego, czy do pojedynku w ogóle dojdzie (pewnie nie), już teraz świadczy o niesłabnącym duchu rywalizacji, który jest siłą napędową postępu w technologii blockchain.

Zaangażowanie Charlesa Hoskinsona w życie społeczności Cardano wykracza poza technologiczne i biznesowe aspekty. Jego reakcja na tweet sugerujący zaskakujące powiązanie między ADA a Satoshim Nakamoto, tajemniczym twórcą Bitcoina, świetnie to ilustruje. Hoskinson do całej sprawy podszedł z humorem, cytując wypowiedź Nakamoto na temat… pizzy z ananasem.

Może Cię również zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

BlogPrezesa

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/zalozycie...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl
Bithub
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl

last Monday at 4:01 PM

·

10 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)