Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

10/14/2023

·

106 views


Założyciel Cardano sądzi, że Ethereum jest faworyzowane przez SEC. Uzasadniony zarzut, czy burza w szklance wody? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja paź 14, 2023 86 Charles Hoskinson założyciel Cardano kolejny raz wywołał internetową kłótnię. Tym razem uderzył w Ethereum. Stwierdził, że amerykańskie organy regulacyjne faworyzują...

Założyciel Cardano sądzi, że Ethereum jest faworyzowane przez SEC. Uzasadniony zarzut, czy burza w szklance wody? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja paź 14, 2023 86

FlyingAtom Kantory M

Charles Hoskinson założyciel Cardano kolejny raz wywołał internetową kłótnię. Tym razem uderzył w Ethereum. Stwierdził, że amerykańskie organy regulacyjne faworyzują ETH. Co ciekawe ta teoria najbardziej pobudziła do dyskusji społeczność skupioną wokół XRP i Ripple.

Hoskinson uważa, że Ethereum jest faworyzowane przez SEC

Charles Hoskinson znowu dał o sobie znać i ponownie charakter tego rozgłosu nie jest powodem do dumy. Założyciel Cardano odniósł się do szeroko dyskutowanej teorii ETHgate podczas konferencji AMA 8 października. ETHgate to teoria spiskowa twierdząca, że ​​Ethereum ma specjalne względy wśród amerykańskich organów regulacyjnych, w szczególności amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), która od lat podtrzymuje swoje stanowisko, że ETH nie jest papierem wartościowym.

William Hinman były przewodniczący SEC uznał w 2018 roku, że Ethereum nie jest papierem wartościowym. Według Hoskinsona przemówienia Hinmana na temat statusu regulacyjnego ETH z tamtego okresu, które zostały opublikowane w czerwcu 2023 r., nie dowodzą korupcji, ale faworyzowania ETH. Opinie Hoskinsona dotyczące ETHgate szybko wywołały reakcję społeczności XRP, które póki co toczy całkiem udany bój z SEC odośnie określenia statusu tego tokena. Główny specjalista ds. technologii XRP Schwartz oraz społeczność XRP zaczęli spierać się z Hoskinsonem o definicję korupcji.

Zobacz też: Ethereum i Bitcoina łączy jedna rzecz. Od 2018 roku nie było takiej sytuacji

Głęboko chowana uraza Hoskinsona?

Niektórzy uczestnicy sporu stwierdzili, że opinie Hoskinsona dotyczące ETHgate mają na celu odwrócenie uwagi od tematów, które wolałby przemilczeć. Użytkownicy mieli tu na myśli jego początki w Ethereum. Jak wiadomo, Hoskinson jest jednym z ośmiu współzałożycieli Ethereum. W latach 2013-2014 pełnił nawet funkcję dyrektora generalnego Ethereum. Jednak po publicznym sporze między współzałożycielami Hoskinson opuścił Ethereum w 2014 r., a następnie stworzył Cardano.

Nie jest to jedyny atak wymierzono przez Hoskinsona w Ethereum w ostatnim czasie. Kilka miesięcy temu określił ETH „kompletną porażką”. Nie był też zachwycony z analiz porównujących tę kryptowalutę do jego Cardano.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/zalozycie...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl
Bithub
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl

04/08/2024

·

78 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)