Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

06/17/2023

·

149 views


Założyciel Cardano na poważnie szuka UFO! O co chodzi? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja cze 17, 2023 51 Twórca Cardano, Charles Hoskinson, poszukuje obecnie niezidentyfikowanego obiektu latającego (UFO) lub obiektu pozaziemskiego, który według doniesień rozbił się...

Założyciel Cardano na poważnie szuka UFO! O co chodzi? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja cze 17, 2023 51

FlyingAtom Kantory M

Twórca Cardano, Charles Hoskinson, poszukuje obecnie niezidentyfikowanego obiektu latającego (UFO) lub obiektu pozaziemskiego, który według doniesień rozbił się niedaleko brzegów Papui-Nowej Gwinei na Pacyfiku.

To przedsięwzięcie Hoskinsona jest częścią projektu Galileo, który otrzymał od niego w marcu dofinansowanie w wysokości 1,5 miliona dolarów.

cardano
Charles Hoskinson. Źródło: https://cloudfront-us-east-1.images.arcpublishing.com

Pod kierownictwem znanego astronoma z Uniwersytetu Harvarda, Avi Loeba, i jego studenta Amira Siraja, projekt Galileo wyruszył na wyprawę mającą zbadać ciało niebieskie pochodzenia pozaziemskiego, które w 2014 roku weszło w atmosferę Ziemi jako meteoryt. Zespołowi Galileo udało się natrafić na kilka pozostałości, które mogą należeć do tego obiektu.

W tweecie z 16 czerwca sam Charles Hoskinson potwierdził swoje aktywne zaangażowanie w pracę zespołu ekspedycyjnego. Podzielił się informacją, że już odkryli nietypowe fragmenty, w tym kawałki drutu, które potencjalnie pochodzą z domniemanego statku kosmicznego.

W związku z powyższymi wydarzeniami, w blogowym wpisie Avi Loeb podzielił się ciekawą aktualizacją. Wyraził swoje zadowolenie z postępów zespołu, pisząc: „Na szczęście napotkaliśmy już na pewne odstępstwo: manganowo-platynowy drut o wzorze obfitości odróżniającym się od konwencjonalnych produktów dostępnych na rynku”.

Hoskinson wyraził entuzjazm związany z trwającymi poszukiwaniami, podkreślając, że pozostaje jeszcze duża przestrzeń do eksploracji. Zasugerował, że będą wykorzystywać dodatkowe metody badawcze, takie jak zastosowanie specjalnego urządzenia do przesiewania, aby zwiększyć szanse na znalezienie mocniejszych dowodów.

Jednak w tej fazie ważne jest zachowanie ostrożności, ponieważ nadal jest zbyt wcześnie, aby jednoznacznie stwierdzić, czy odkryte fragmenty faktycznie są składnikami „obiektu międzygwiezdnego z naszego kosmicznego sąsiedztwa”, tak jak optymistycznie zakłada Loeb.

Konieczne są dalsze badania i analizy, aby ustalić ich prawdziwą naturę i pochodzenie. Jak również zaznaczył: „Przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się, czy został on stworzony technologicznie przez zaawansowaną cywilizację”.

Zobacz też: ANALIZA Bitcoin w ogromnym klastrze i dużo sygnałów prowzrostowych! Czy to koniec spadków? ANALIZA

Hoskinson z Cardano lubi ekscentryzm?

To nie jest pierwszy raz, kiedy Hoskinson zainwestował w nietypowy projekt. W marcu 2022 roku założyciel Cardano wziął udział w finansowaniu biotechnologicznego startupu Colossal z Teksasu, który ma na celu przywrócenie do życia wymarłych gatunków, takich jak mamuty włochate. Inwestycja opiewała na 75 milionów dolarów.

Dodatkowo założyciel Cardano posiada prywatny samolot odrzutowy, który według Climate Jets znajduje się wśród 15 największych źródeł zanieczyszczeń w USA. Emisje jego samolotu „przewyższają łączną emisję dwutlenku węgla 186 obywateli amerykańskich”.

Według danych podanych na stronie, samolot Hoskinsona wykonał 353 loty i odpowiedzialny jest za emisję 2895,06 ton dwutlenku węgla. Hoskinson bronił się, że Climate Jets przeszacował zużycie jego prywatnego samolotu. Argumentował dodatkowo, że gdy nie korzysta z samolotu w celach biznesowych, wynajmuje odrzutowiec prywatnym klientom.

Prywatny odrzutowiec został wynajęty przez wielu znanych artystów, w tym zespół rockowy Metallica i gwiazdę Hollywood, Dwayne’a „The Rock” Johnsona.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/zalozycie...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bithub

See more
Co czeka Cardano? Nowa fala wzniesie kurs, czy zatopi altcoina? | BitHub.pl
Bithub
Co czeka Cardano? Nowa fala wzniesie kurs, czy zatopi altcoina? | BitHub.pl

last Wednesday at 8:14 PM

·

10 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)