Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

06/12/2022

·

328 views


Yüzde 40 Artacak! Bu Altcoin İçin Haziran Sonu Dedi!

Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen bir analist popüler bir altcoin için yüzde 40’a yakın artış bekliyor. Haziran sonuna kadar rallinin başlayacağını söyleyen isim Bitcoin hakkındaki tahminlerini de paylaştı. Peki kripto para yatırımcılarına hangi altcoin 18 günden az...

Yüzde 40 Artacak! Bu Altcoin İçin Haziran Sonu Dedi!

Tarih ve fiyat hedefi verdi. Popüler altcoin yüzde 40 civarında artış yaşayabilir ancak her şey bu şarta bağlı!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen bir analist popüler bir altcoin için yüzde 40’a yakın artış bekliyor. Haziran sonuna kadar rallinin başlayacağını söyleyen isim Bitcoin hakkındaki tahminlerini de paylaştı. Peki kripto para yatırımcılarına hangi altcoin 18 günden az bir sürede %40 kazanç getirecek.

Cardano (ADA) Uzman Yorumları

Yakından takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano‘nun (ADA) tek bir kilit koşul altında haziran ayı sonundaki bir ralliye hazır olduğunu söyledi. Cowen, 749.000 YouTube abonesine Cardano’nun geçmişine dayanarak ADA’nın muhtemelen 20 haftalık basit hareketli ortalamanın bir kombinasyonu olan boğa piyasası destek bandı dediği şeye kadar bir rahatlama rallisi yapacağını söylüyor.

“2018 ayı piyasası sırasında boğa piyasası destek bandına kadar birkaç ralli gördük ve sonunda bir tür çift dip koyduğunuz bir tür birikim aşamasına ulaştık ve bu, bir çeşit dip demekten daha ikna edici. Boğa piyasası destek bandına büyük olasılıkla geri döneceğimiz fikrini Bitcoin için bir Haziran rallisi destekleyecek”.

Cardano (ADA) Fiyat Hedefi

Tarih tekerrür eder ve Bitcoin 40.000 dolar seviyesine yakın olan boğa piyasası destek bandında bir rahatlama rallisi görürse, popüler kripto analisti ADA‘nın yaklaşık 0,80 dolara kadar bir hedefe ulaşabileceğini söylüyor.

“Haziran sonunda 0,75 ila 0,80 dolarlık bir fiyatı Cardano (ADA) için görebiliriz. Bunun olması için ihtiyacımız olan şey, Bitcoin’in sadece 30.000-32.000 dolar seviyesinin üzerinde bir tür rahatlama rallisi başlatmasıdır”.

Haziran 29 tarihinde Cardano için önemli bir yükseltme yayınlanacak. Vasil Hard Fork sayesinde Cardano’nun akıllı sözleşme yetenekleri artacak ve geliştiriciler ağda daha başarılı uygulamalar geliştirebilecek. Geçtiğimiz yıl Cardano’ya akıllı sözleşme yetenekleri getiren Alonzo hard forku fiyatın ATH seviyesine ulaşmasında belirleyici olmuştu. Benzer bir ralliyi 0,8 dolara kadar görebiliriz. Ancak kripto para piyasalarının daha da düştüğü senaryoda Cowen umutların azalması gerektiğini düşünüyor. Önümüzdeki Çarşamba günü FED kararları açıklanacak ve piyasada bir süre daha negatif hava etkili olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/yuzde-40-artacak-b...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CoinTürk

See more
0,1 Dolara Düşecek! İlk 10’daki Kripto Para İçin Uyardı! › CoinTürk
CoinTürk
0,1 Dolara Düşecek! İlk 10’daki Kripto Para İçin Uyardı! › CoinTürk

11/30/2022

·

6 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X