Yeni Yatırımcıların Cardano (ADA) İlgisinin Altında Hangi Nedenler Var?

1 week ago    65 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

Yatırımcılar, kripto para birimlerinin volatil yapısı ve ani gelen sert düşüşler nedeniyle hangi kripto paralara yatırım yapacağını düşünürken popüler analist Alex Krüger, Twitter’de yaptığı paylaşımda yatırımcılara ışık tuttu.

Analist yaptığı paylaşımda kripto piyasasına giren yeni yatırımcıların Cardano (ADA) eğiliminde olduklarını yazdı.

“Kripto endüstrisine yeni giren eski bir arkadaşla tanıştım. Ve aldığı ilk madeni para? Sanırım bu ADA, bir podcast yüzünden ve yeni başlayanlar ADA satın almak için akın ediyor. Bu inanılmaz.”

Paylaşımın altına bir yorumcunun bu eğilimin nedenini merak ettiğini yazması üzerine Krüger, Cardano şirketi IOHK’nın kurucu ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson’ın YouTube kanalından kaynaklandığına inandığını söyledi.

Cardano’nun yeni gelenler arasındaki popülaritesinin, Hoskinson’un kanalında ve projesinde sürekli olarak güncellemeler yapmasını ve aktif olmasını gösterdi. Buna örnek olarak Hoskinson’un “Bana Her Şeyi Sor” oturumunu gösterdi.

Analist ayrıca Cardano’ya Hoskinson ile aynı tutku ve yüksek enerjiye sahip başka bir proje liderinin bulunmasının zor olduğunu da ifade etti.

Youtube kanalında bu kadar aktif olarak bulunan Hoskinson, Cardano 2021 Zirvesi’nin sona erdiği 29 Eylül’den itibaren sosyal medyaya iki hafta ara vereceğini duyurmuştu.

Just met with an old friend mine who just got into crypto.

His first coin?

You bet, $ADA. Because of a podcast. Newcomers always go for $ADA. Simply amazing.

— Alex Krüger (@krugermacro) October 9, 2021

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Bitcoin Sistemi

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem