Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

07/25/2023

·

78 views


Yatırımcısını Zor Günler Bekliyor! Uzmanından Dev Altcoin İçin Korkutan Uyarı! › COINTURK

ÖzetBenjamin Cowen, Cardano'nun 2019'un ikinci yarısındaki düşüş modeline benzer bir modeli tekrar etmesini bekliyor.Analist, ADA'nın hem dolar hem de Bitcoin karşısında benzer fiyat hareketleri yaparak...

Yatırımcısını Zor Günler Bekliyor! Uzmanından Dev Altcoin İçin Korkutan Uyarı! › COINTURK

Özet

  • Benjamin Cowen, Cardano'nun 2019'un ikinci yarısındaki düşüş modeline benzer bir modeli tekrar etmesini bekliyor.

  • Analist, ADA'nın hem dolar hem de Bitcoin karşısında benzer fiyat hareketleri yaparak çakılacağını öngörüyor.

  • Cowen'a göre ADA, gerçek dip oluşumunu tamamlamak için daha düşük seviyelere doğru hareket edecek.

  • Piyasaya etkisi: Nötr

Kripto para analisti Benjamin Cowen, piyasa değeri ile en büyük 10 altcoin listesinde 8’nci sırada yer alan Cardano‘nun (ADA) 2019’un ikinci yarısında gösterdiği performansa benzer bir performans göstermesini ve o dönemde kaydettiği düşüş modelini tekrarlıyor olabileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

ADA’nın 2019’daki Gibi Çökmesini Öngörüyor

Cardano ağının yerel varlığı ADA’nın henüz dibe vurmadığını savunan Cowen, yıl boyunca görülen fiyat hareketlerini 2019’da yeni dipler bulmaya devam ettiği piyasa yapısıyla karşılaştırdı. Cowen, 2019’un ikinci yarısının Cardano için özellikle zor geçtiğini, yavaş yavaş kan kaybettiğini ve nihayetinde birkaç güçsüz ralli görerek çöktüğüne dikkat çekti.

Analist, ADA’nın yılın başından bu yana 2019’dakine benzer fiyat hareketleri yaptığını, 20 haftalık Basit Hareketli Ortalama (SMA) ve 21 haftalık Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile temsil edilen boğa piyasası destek bandının altına düşmeden önce ikili tepe formasyonu oluşturduğunun altını çizdi.

2019’da ADA‘nın 0,077 dolarla dibe vurduğu düşünülmüş ancak en sonunda 0,017 dolara düşerek gerçek dip oluşumunun tamamlandığını belirten Cowen, şu anda da böyle bir fiyat modelinin oluştuğuna ve fiyatın çok daha dip seviyelere düşmesini beklediğini söyledi.

Analistin Bir Gözü de ADA/BTC Paritesinde

Cowen ayrıca ADA’nın Bitcoin (ADA/BTC) karşısındaki fiyat hareketlerini de yakından takip ediyor. ADA’nın Bitcoin karşısında 2019’un üçüncü çeyreğine kadar dibe vurmadığına ve yükselmeden önce altı ay boyunca dip seviyeye yakın seviyelerde kaldığına dikkat çeken analist, mevcut piyasa döngüsünde ADA için de benzer bir senaryonun yaşanabileceğini öne sürdü.

Cowen’ın analizi, ADA’nın fiyatında daha fazla aşağı yönde hareketlilik olacağı konusunda endişelenen yatırımcıların endişelerinin daha da artmasına neden oldu. Analistin ortaya koyduğu öngörü, geçmişin tekerrür etmesi halinde ADA’nın güçlü bir çıkış yapmadan önce daha düşük seviyelere yönelerek gerçek dip oluşumunu tamamlayacağını gösteriyor.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/yatirimcisini-zor-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
Geç Oldu Ama Başladı! İlk 10 Kripto Para Arasında Şimdi Buna Dikkat
CoinTürk
Geç Oldu Ama Başladı! İlk 10 Kripto Para Arasında Şimdi Buna Dikkat

last Friday at 5:35 PM

·

5 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)