Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

05/15/2023

·

205 views


Yakında Beklenen Olacak! İlk 10 Altcoin Arasında! Kripto Yatırımcıları Dikkat! › CoinTürk

ÖzetADA Coin orta ve kısa vadede düşüş sinyalleri gönderiyor.Bitcoin fiyatının 27.600 doları dirence dönüştürmemesi gerekiyor.ADA Coin fiyatı 0,3 dolara kadar düşebilir.Okuma Süresi: 2 DakikaAltcoin...

Yakında Beklenen Olacak! İlk 10 Altcoin Arasında! Kripto Yatırımcıları Dikkat! › CoinTürk

Özet

  • ADA Coin orta ve kısa vadede düşüş sinyalleri gönderiyor.

  • Bitcoin fiyatının 27.600 doları dirence dönüştürmemesi gerekiyor.

  • ADA Coin fiyatı 0,3 dolara kadar düşebilir.

Okuma Süresi: 2 Dakika

Altcoin yatırımcıları Bitcoin düşüşünde fazlasıyla kayıp yaşadı ve uzun vadeli yükseliş yapıları bozuluyor. Mart ayındaki çöküşü andıran satış dalgaları şimdilik zayıfladı. Ancak Bitcoin fiyatının 27.600 doları direnç olarak sağlamlaştırma ihtimali altcoinlerde satışların yeniden başlayabileceğini söylüyor. Peki en büyük altcoinlerden biri için sırada ne var?

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) fiyatı önemli bir direnç ve destek arasındaki birleşme noktasında işlem görüyor. Buna göre yakında belirleyici bir hareket görme ihtimalimiz de artıyor. Birçok altcoin benzer kurulumlar oluştururken yakında altcoinlerde volatilitenin artacağına dair güçlü sinyaller var. Uzun vadeli okumalar devam eden bir fiyat düşüşünü desteklese de, fiyatın kısa vadede bu bölgeden ayrılıp ayrılmayacağı trendin yönünü belirleyecek.

Haftalık zaman dilimindeki teknik analiz, ADA Coin için düşüşe işaret ediyor. Bunun ana nedeni, direnç alanının üzerinde ortalama 0,41 dolarlık bir fiyatla sapma ve ardından altındaki kapanışlardır. Bu hareket önceki yukarı yönlü kırılmayı geçersiz kıldığı için düşüş ihtimalini teyit ediyor.

ADA Coin Fiyat Tahmini

RSI 50’nin üzerinde başarısız bir kırılma yaptı ve bu da düşüş senaryosunu destekliyor. RSI değeri 50’nin üzerindeyse ve trend yukarı yönlü ise boğalar avantajlıdır, ancak tam tersi senaryoda düşüşün ivme kazanmaya başladığını görürüz.

Kısa vadede, altı saatlik zaman dilimindeki teknik analiz ADA fiyatının 15 Nisan’dan bu yana aşağı yönlü bir direnç çizgisinin altına düştüğünü gösteriyor. Bu, eğer direnç alanı aşılmazsa düşüşün devam edeceğini söylüyor.

Şu anda ADA 0,36 dolarlık destek seviyesinin hemen üstünde işlem görüyor. Bu destek, yatay bir destek alanı ve 0,618 Fibonacci geri çekilme destek seviyesinden oluşuyor. Bitcoin fiyatı 27.600 dolar seviyesindeki direnci erkenden kırabilirse bu alan geçmişte olduğu gibi yerel dip olarak kalabilir. Ancak tersi senaryoda kaybedilmesi hızlı bir düşüş doğuracaktır. Yukarı yönlü kırılma 0,41 doların hedeflenmesini sağlayacak.

Ancak güçlü düşüş sinyalleri 0,3 dolara doğru bir geri çekilme ihtimalinin daha ağır bastığına işaret ediyor. Elbette teknik analiz geleceği gösteren bir küre değil ancak yakında volatilitenin artacağı ve yönün netleşeceğini söyleyebiliriz.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/yakinda-beklenen-o...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Popüler Altcoinde Ters Rüzgar! Token’da Düşüş Sürecek Mi?
CoinTürk
Popüler Altcoinde Ters Rüzgar! Token’da Düşüş Sürecek Mi?

today at 10:01 AM

·

6 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)