Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

10/18/2021

·

486 views


XRP ve Cardano, İngiltere’deki En Popüler Kripto Varlıkları!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. XRP ve akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA), İngiltere’deki perakende tüccarlar arasında en popüler kripto varlıkları... Daha fazla okumak için XRP ve Cardano, İngiltere’deki En Popüler Kripto Varlıkları! ziyaret edebilirsiniz.

XRP ve Cardano, İngiltere’deki En Popüler Kripto Varlıkları!

coinprojesi.com cardano ripple1 1 1XRP ve Cardano, İngiltere'deki En Popüler Kripto Varlıkları! 2

XRP ve akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA), İngiltere’deki perakende tüccarlar arasında en popüler kripto varlıkları olduğu bildiriliyor.

Sosyal ticaret platformu eToro’dan gelen verilere atıfta bulunan Finance Magnates, 2021’in 3. çeyreğinde İngiltere’deki perakende yatırımcıların XRP’yi diğer tüm dijital varlıklardan daha fazla seçtiğini ve altcoinin ülkenin en popüler kripto para birimi olarak konumunu korumasına izin verdiğini söylüyor.

EToro kullanıcıları arasında XRP sahipliği, kripto paranın Temmuz ayından bu yana istikrarlı bir büyüme göstermesi nedeniyle ikinci çeyreğe göre %4 ve yıllık %105 arttı. XRP, CoinMarketCap’e göre 0,22 dolar yılını açtı ve şu anda 1,09 dolar değerinde.

eToro kripto piyasası analisti Simon Peters, Finance Magnates’e XRP’nin madeni paranın uzun vadeli potansiyeline inanan güçlü bir destekçi topluluğuna sahip olduğunu söyledi. 

“Bitcoin holdingleri ‘yalnızca’ %2 artarken, yıllık artışı %325, bu da kripto varlıklarının son 12 ayda perakende yatırımcıların hayal gücünü nasıl ele geçirdiğini ve bunların nasıl hayati bir bileşen olduklarını gösteriyor. portföyler. XRP benzer – çeyrek bazda büyüme çeyreği sadece %4 ama yatırımcılarımızın çoğu elinde tutuyor. Bazıları onu 2017’de geri aldı, diğerleri daha yakın zamanda.”

XRP Ve Cardano’nun Kat Ettiği Yol!

XRP’nin popülaritesini, eToro kullanıcıları arasında sahiplik açısından son üç ayda %11 ve yıllık %1.230 artış kaydeden Cardano izliyor. Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi, yılın başında 0.18 dolar değerindeydi ve şimdi 2.16 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 70

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/xrp-ve-cardano-i...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

253 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X