Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

10/25/2021

·

756 views


XRP ve Cardano fiyat analizi: ADA ve XRP için teknik senaryolar

XRP: XRP/USDT 4 saatlik grafikte, bayrak formasyonu içindeki fiyat hareketi 1.0141 destek seviyesinden tepkisini aldı. Bayrak formasyonu yukarı yönlü kırılımını gerçekleştirir ise 1.2189 ve 1.3314 direnç seviyeleri takip edilebilir. 1.0141 ana destek seviyesi aşağı yönlü kırılır ise Harmonik BAT...

XRP ve Cardano fiyat analizi: ADA ve XRP için teknik senaryolar

XRP: XRP/USDT

4 saatlik grafikte, bayrak formasyonu içindeki fiyat hareketi 1.0141 destek seviyesinden tepkisini aldı. Bayrak formasyonu yukarı yönlü kırılımını gerçekleştirir ise 1.2189 ve 1.3314 direnç seviyeleri takip edilebilir. 1.0141 ana destek seviyesi aşağı yönlü kırılır ise Harmonik BAT Pattern oluşumunun tamamlandığı 0.9022 seviyesine kadar geri çekilme görülebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT

Cardano: ADA/USDT

Günlük grafikte oluşturduğu çanak formasyondan sonra düşüş ile birlikte düzeltme hareketine başlayan fiyat hareketi 2.071 destek seviyesinden 3 kez tepkisini aldı. Ana destek olarak takip edilmesi gereken bu seviye aşağı yönlü hacimli kırılır ise 1.924 – 1.870 destek bölgesi takip edilebilir. Yükselişlerde 2.420 direnç seviyesi ile 2.80 direnç bölgesi izlenmeli.

Cardano grafiği: ADA/USDT

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/cardano-ve-xrp-fiy...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

251 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X