Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

07/04/2022

·

241 views


XRP, Piyasa Değerine Göre En Büyük 7. Kripto Olmak İçin Cardano’yu Çevirdi!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. XRP, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para olarak ADA’yı geride bıraktı. Kolombiya hükümeti... Daha fazla okumak için XRP, Piyasa Değerine Göre En Büyük 7. Kripto Olmak İçin Cardano’yu Çevirdi!...

XRP, Piyasa Değerine Göre En Büyük 7. Kripto Olmak İçin Cardano’yu Çevirdi!

xrpXRP, Piyasa Değerine Göre En Büyük 7. Kripto Olmak İçin Cardano'yu Çevirdi! 2
  • XRP, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para olarak ADA’yı geride bıraktı.
  • Kolombiya hükümeti kısa süre önce XRP defterinde bir tapu kaydı başlattı.
  • ADA, 10 ay önceki son ATH’sinden bu yana değerinin %85’inden fazlasını kaybetti.

İlginç bir olayda, CoinMarketCap‘teki veriler, Ripple‘ın (XRP) Cardano’yu (ADA) piyasa değeri ile dünyanın en önde gelen yedinci kripto para birimi haline getirdiğini gösteriyor. XRP ve ADA‘nın mevcut piyasa değeri sırasıyla 15.410.470,239 dolar ve 15.174.615.603 dolar ve XRP yaklaşık 300 milyon dolar önde.

Genel piyasa çöküşünün bir sonucu olarak, XRP kripto para birimi borsalarında 0,3178 dolardan işlem görüyor ve 24 saat içinde sadece %1,69’luk bir artış var. Buna karşılık, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer büyük kripto para birimleri 24 saat içinde ancak %0,1’lik bir artış kaydetti.

ADA 24 saatlik 433 milyon dolarlık bir hacme sahipken, XRP 800 milyon dolardan ADA hacminin neredeyse iki katı işlem gördü. Bununla birlikte, iki kripto para birimi, her ikisinin de değerlerinin %12’sinden fazlasını kaybettiği son yedi gün içinde önemli ölçüde acı çekti.

Ripple blok zinciri, XRP aracılığıyla kripto para birimi ödemesini kolaylaştırmak için birçok büyük marka firma ile işbirliği yapan kripto tabanlı bir ödeme sistemidir. 1 Temmuz’da Kolombiya hükümeti, 50 milyondan fazla insan için XRP Ledger (XRPL) üzerinde ulusal bir tapu kaydı başlattı. Hükümet, QR kodlarını kullanarak XRPL’deki dijital dosyaların ve kayıtların gerçekliğini doğrulayacaktır.

Genel olarak kripto piyasası, BTC’nin geçen Aralık 2021’den bu yana %65’in üzerinde değer kaybetmesiyle kanama eğiliminde. Özellikle, XRP beş yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 3.84 dolardan ulaştı ve değerinin %99.67’sini kaybetti. o zamandan beri. ADA, ATH’sini yalnızca on ay önce 3.10 dolardan vurdu ve ATH’sinden bu yana %85 düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 128

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/xrp-piyasa-deger...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

184 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X