Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto (TK)

07/14/2023

·

134 views


XRP’nin Ardından SOL, ADA ve MATIC de Yeniden Listelenebilir: Fiyat Artıyor

Ripple’ın SEC davasından olumlu bir sonuçla ayrılmasından sonra, birçok ABD merkezli borsa XRP’yi yeniden listelemeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda menkul kıymet suçlamasıyla karşı karşıya kalan SOL, ADA ve...

XRP’nin Ardından SOL, ADA ve MATIC de Yeniden Listelenebilir: Fiyat Artıyor

Ripple’ın SEC davasından olumlu bir sonuçla ayrılmasından sonra, birçok ABD merkezli borsa XRP’yi yeniden listelemeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda menkul kıymet suçlamasıyla karşı karşıya kalan SOL, ADA ve MATIC de birçok platformdan delist edilmişti. Uzmanlar, karar sonrası bu üç altcoin için de yeniden listelenmenin başlayabileceğini düşünüyor.

XRP fiyatı, dava haberi sonrası sert yükseliş yaşarken, majör altcoin’lerden SOL, ADA ve MATIC de en çok yükselen altcoin’ler arasında yerini aldı. XRP’yi, ABD merkezli birçok kripto para borsası yeniden listeleme kararı aldığı için, bu üç altcoin de benzer kararlarla “relist” (yeniden listeleme) sürecine girebilir.

Altcoin boğa sezonu sol ada matic

MATIC, 13 Temmuz 2023 tarihli duyurusunda, token yapısını değiştirecek ve POL coin’e dönüştürecek yeni bir teklifte bulunduğunu açıklamıştı. Ripple Davası kararı sonrası, sabah başladığı yükseliş hareketini sürdüren popüler altcoin’i, SOL ve ADA da takip etti. Yazının kaleme alındığı an itibarıyla bu üç altcoin’in son 24 saatlik fiyat performansı ise şöyle;

Cardano (ADA) +%20

Solana (SOL) +%23,7

Polygon (MATIC) +%23,4

Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi: Trust Project yönergelerine uygun olarak BeInCrypto, haberlerde tarafsız ve şeffaf raporları garanti eder. Bu haber makalesi doğru ve güncel bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayalı herhangi bir karar vermeden önce tüm bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on BeInCrypto (TK)

ORIGINAL SOURCE

https://tr.beincrypto.com/xrp-dava-karar...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from BeInCrypto (TK)

See more
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi
BeInCrypto (TK)
Solana (SOL), Polygon (Matic) ve Cardano (ADA) İçin Bir Delist Haberi Daha Geldi

07/14/2023

·

119 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)