Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

12/14/2023

·

91 views


XRP, Cardano ve Solana Çift Haneli Büyüme Kaydetti - Kripto Teknik Haber

XRP Dijital para ekosistemi büyük bir canlanma sürecinde; toplam piyasa değeri %4,55 artışla 1,61 trilyon dolara yükseldi. Devam eden yükselişin ortasında, XRP, Cardano (ADA) ve Solana (SOL) bazı temel büyüme...

XRP, Cardano ve Solana Çift Haneli Büyüme Kaydetti - Kripto Teknik Haber
XRP
XRP

Dijital para ekosistemi büyük bir canlanma sürecinde; toplam piyasa değeri %4,55 artışla 1,61 trilyon dolara yükseldi. Devam eden yükselişin ortasında, XRP, Cardano (ADA) ve Solana (SOL) bazı temel büyüme metriklerinde çoğunlukla çift haneli büyüme gördü.

XRP şu anda bu yazının yazıldığı sırada %10 arttı. Şu anda günlük işlem hacmini gölgeleyen devasa bir dalgalanma yakaladı ve %3 düşüşle 1.433.964.760 dolara düştü. Geçtiğimiz haftanın büyük bölümünde düşüş yaşayan XRP’nin mevcut büyüme hamlesi, şimdi yedi günlük kayıplarını %3’e indirmesine yardımcı oldu.

Cardano daha iyi bir performans sergiliyor ve ay başından bu yana belki de en iddialı hamlesi olarak %18,36 artışla 0,6584 dolara yükseldi. Mevcut performansıyla yedi günlük büyümesini %46,36’ya çıkarırken, mevcut işlem hacmi de %70 artışla 2.043.979.909 dolara yükseldi ve şu anda sektördeki en büyük sekizinci işlem hacmi oldu.

Solana (SOL) da %11 artışla fiyatını 71 doların üzerine çıkararak yatırımcıları etkiledi. Genel olarak Solana, şu anda %500’ün üzerinde sabitlenmiş olan yılbaşından bu yana (YTD) en büyük büyümeyi sürdürdü.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/xrp-ca...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

39 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)