Logo
Cardano Ecosystem

Uzmancoin

11/11/2021

·

518 views


XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar

The post XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar appeared first on Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve Blockchain.

XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar

Cardano: ADA/USDT

Günlük grafikte alçalan takoz formasyonunun kırılımıyla birlikte belirttiğimiz ilk direnç seviyesinden gelen satış baskısı sonucunda takoz formasyonu tekrar test edildi. 2.071 seviyesini artık destek seviyesi olarak takip edeceğiz. Günlük grafikte 1.924 ana destek seviyesinin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder. Yükselişlerde 2.420 üstünde mum kapanışı görülür ise takoz formasyonun hedefi olan 2.800 seviyesine kadar yükselişler takip edilebilir.

Cardano grafiği: ADA/USDT

XRP: XRP/USDT

Günlük grafikte belirttiğimiz Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu tamamladıktan sonra sert satış ile 1. hedefini alan fiyat hareketi, belirttiğimiz 1.1640 günlük destek bölgesinden tepkisini aldı. Yükselişlerde 1.3300 direnç seviyesi takip edilmeli. Bu seviye kırılır ve üstünde mum kapanışı görülür ise 1.4151 ve 1.5500 seviyeleri hedef olarak beklenebilir. Orta vadede 1.1640 seviyesinin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder.

XRP grafiği: XRP/USDT

Dogecoin: DOGE/USDT

Günlük grafikte takip ettiğimiz Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu tamamlayamayan fiyat hareketi, 0.3400 direnç seviyesinden satış baskısı ile karşılaşmıştı. 0.2580 seviyesindeki ana destek bölgemizden tepkisini alarak tutunan fiyat hareketi, yükselişlerde 0.3400 seviyesini aşar ise 0.3991 ve 0.4400 direnç seviyelerine kadar ilerleyebilir. Düşüşlerde ise ana destek olarak takip ettiğimiz 0.2580 ve 0.2154 desteği takip edilebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT

ADA, XRP ve DOGE işlemleri Phemex’te

6 milyar doların üzerinde günlük işlem hacmiyle global kripto para borsası Phemex’te ADA, XRP ve DOGE işlemleri basit, hızlı ve güvenli! 100 dolara kadar hoşgeldin bonusuyla alım satıma başlamak için şimdi kaydolun.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Uzmancoin

ORIGINAL SOURCE

https://uzmancoin.com/xrp-cardano-ve-dog...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Uzmancoin

See more
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi
Uzmancoin
Cardano kurucusundan Twitter’a Dogecoin teklifi

10/29/2022

·

253 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X