Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

06/30/2023

·

61 views


Już jutro dojdzie do wielkiej wyprzedaży altcoinów

Podczas gdy rynek kryptowalut wstrzymuje oddech, jedna z firm przygotowuje się do zrzucenia bomby. Może ona odbić się echem w świecie kryptowalut. W dniu 1 lipca Celsius Network, obecnie upadły pożyczkodawca...

Już jutro dojdzie do wielkiej wyprzedaży altcoinów

Podczas gdy rynek kryptowalut wstrzymuje oddech, jedna z firm przygotowuje się do zrzucenia bomby. Może ona odbić się echem w świecie kryptowalut. W dniu 1 lipca Celsius Network, obecnie upadły pożyczkodawca kryptowalutowy, planuje sprzedać zawrotną kwotę 215 mln USD w altcoinach. Oznacza to bezprecedensową likwidację i wyprzedaż altcoinów.

Zbliżająca się wyprzedaż altcoinów idzie w parze z większą regulacyjną batalią z kryptowalutami w Stanach Zjednoczonych. Może to wywołać efekt fali na całym rynku.

Trwa wyprzedaż altcoinów

Ten manewr finansowy, zaaranżowany w obliczu rygorystycznych ograniczeń regulacyjnych w USA, spowoduje, że Celsius Network zamieni szeroką gamę altcoinów na Bitcoina (BTC) i Ethereum (ETH). Celsius twierdzi:

“Celsius będzie sprzedawać wszystkie altcoiny od wszystkich klientów (z wyjątkiem kont Custody i Withhold) od 1 lipca i zamieni je na Bitcoin i Ethereum.”

Sponsorowane

Sponsorowane

Wyprzedaż altcoinów będzie obejmować:

W obliczu planu Celsius Network, entuzjaści kryptowalut zastanawiają się nad losem swoich inwestycji. Kluczowym pytaniem jest, jak rynek zareaguje na presję tej ogromnej wyprzedaży i czy doprowadzi to do krachu altcoinów.

Według przewidywać wpływ na konkretne altcoiny, nastroje inwestorów i szersze trendy rynkowe jest bardzo niepewny.

Czy altcoiny załamią się?

Portfel altcoinów Celsius Network zawiera kilka istotnych aktywów. Wśród nich największy jest token CEL, natywny token Celsius Network, wyceniany na około 70,5 mln USD.

Sponsorowane

Sponsorowane

Ten rok nie był łaskawy dla CEL, a jego wartość spadła o prawie 80,8%. Dlatego też zbliżająca się likwidacja grozi dalszym zepchnięciem jego ceny w dół.

Pytanie za milion dolarów, jakie zadają sobie inwestorzy, dotyczy tego, jak ta wyprzedaż altcoinów wpłynie na przyszłą trajektorię ceny CEL i ogólny sentyment wokół tokena.

Wyprzedaż altcoinów - Celsius
Wykres CEL/USD dzięki Tradingview

Kolejnym altcoinem na celowniku jest Polygon. Z tokenami o wartości około 51,8 mln USD posiadanymi przez Celsius Network, MATIC jest kolejnym pretendentem do potencjalnych spadków.

Wartość tokena spadła już o ponad 25% w ciągu ostatniego tygodnia. Teraz, gdy ma rozegrać się duża wyprzedaż altcoinów, cena MATIC i nastroje rynkowe są niepewne.

Wykres Polygon
Wykres MATIC/USD dzięki Tradingview

Ponadto Cardano jest kolejnym znaczącym altcoinem dotkniętym planem likwidacji Celsius Network. Firma posiada tokeny ADA o wartości około 26,2 mln USD.

Rynek z niepokojem oczekuje wpływu na wartość ADA, zwłaszcza po niedawnym spadku o ponad 17% z powodu obaw regulacyjnych.

Sponsorowane

Sponsorowane

Wyprzedaż altcoinów - Cardano
Wykres ADA/USD dzięki Tradingview

Wyprzedaż altcoinów prawdopodobnie odbije się echem poza tymi trzema tokenami na szerszym rynku kryptowalut. Inne godne uwagi altcoiny posiadane przez Celsius Network to Chainlink, Litecoin, Polkadot, Bitcoin Cash, Aave i Binance Coin. One także stoją w obliczu potencjalnej presji sprzedażowej. Dlatego też wyniki tej wyprzedaży mogą zachwiać zaufaniem inwestorów.

Wyprzedaż altcoinów: Przygotuj się na skutki

Chociaż wydarzenie to może wydawać się scenariuszem zagłady dla posiadaczy altcoinów, ważne jest, aby pamiętać, że rynek nie jest ulicą jednokierunkową.

Dynamika handlu kryptowalutami jest z natury nieprzewidywalna. Natomiast pojedyncze wydarzenie, bez względu na to, jak znaczące, nie przypieczętowuje losu rynku. Dlatego kluczem do poruszania się po tych burzliwych wodach jest podejmowanie decyzji z najwyższą jasnością i dokładnymi badaniami.

Ostatecznie planowana wyprzedaż altcoinów może być kluczowym momentem w historii kryptowalut. Podkreśla to potrzebę solidnych ram regulacyjnych, przejrzystości i ochrony inwestorów w ekosystemie kryptowalut.

Nie wiadomo jeszcze, czy bezprecedensowy ruch Celsius Network wywoła krach i wyprzedaż altcoinów, czy tylko falę w rozległym oceanie kryptowalut. Ale jedno jest pewne: 1 lipca będzie dniem, na który warto zwrócić uwagę.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/wyprzedaz-altc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?

10/23/2023

·

56 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)