Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

08/16/2023

·

44 views


Výkonný predpredaj VC Spectra prekonáva ostatné kryptomeny ako Cardano a Compound

Mnohí ľudia si želajú, aby sa mohli vrátiť do čias, keď boli Cardano a Compound ešte v štádiu predpredaja. Hoci to viedlo k tomu, že sa oba projekty stali oporami v kryptomenovom priemysle, v súčasnosti zažívajú ťažké časy.

Výkonný predpredaj VC Spectra prekonáva ostatné kryptomeny ako Cardano a Compound
Kryptomena VC Spectra ma potenciál prekonať Cardano
Kryptomena VC Spectra ma potenciál prekonať Cardano. Zdroj: vcspectra.io

PR článok spoločnosti VC Spectra. Mnohí ľudia si želajú, aby sa mohli vrátiť do čias, keď boli Cardano a Compound ešte v štádiu predpredaja. Hoci to viedlo k tomu, že sa oba projekty stali oporami v kryptomenovom priemysle, v súčasnosti zažívajú ťažké časy.

Ak máte záujem o ďalší predpredaj, neskôr sa dozviete viac o VC Spectra. Táto nová DeFi platforma bude ťažiť z prosperujúcich blockchainových a technologických podnikov.

>>KÚPIŤ SPCT TERAZ<<

Integrácia Bitcoinu, ktorá zmení pravidlá hry

AnetaBTC, protokol na „zabalenie“ bitcoinu, umožní používateľom zabaliť bitcoin prostredníctvom Cardana. Takáto integrácia je pre cardano kľúčová, pretože odomyká obrovskú likviditu bitcoinu.

Analytici očakávajú, že tento vývoj pozitívne prospeje spoločnosti Cardano, ktorá v poslednom čase stagnuje. Fundamenty poskytnuté spoločnosťou Artemis ukazujú prekvapujúci nedostatok angažovanosti spoločnosti, pričom došlo k poklesu viacerých ukazovateľov.

Po dosiahnutí hodnoty 0,37 dolára v polovici júla sa Cardano prepadlo o 22 % a teraz sa obchoduje za 0,29 dolára. Napriek tomu by na základe množstva prognóz mohla cena do konca roka 2023 dosiahnuť minimálne 1 dolár.

Zakladateľ spoločnosti Compound odstúpil

Odkedy Robert Leshner, zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Compound, odstúpil, aby sa mohol sústrediť na nový fond Superstate Trust, nič významné sa nestalo. Tento inovatívny produkt je dlhopis založený na ethereu, ktorý môžu používatelia držať v kryptomenovej peňaženke.

Spoločnosť Compound už získala pre Superstate kapitálové financovanie vo výške 4 miliónov dolárov, čo znamená presvedčenie o potenciáli.

Napriek tomuto vývoju sa Compoundu darí oveľa horšie ako Cardanu. Cena od 16. júla 2023 klesla o 36 % z 87 na 55 dolárov. Hoci nie je vylúčené zvýšenie v najbližšom období, analytici sa prikláňajú k cieľovej hodnote maximálne 100 dolárov po skončení roka.
Podobne ako Compound, aj VC Spectra (SPCT) sa chce presadiť v oblasti decentralizovaných financií prostredníctvom stále rastúceho blockchainového a technologického priemyslu.

>>KÚPIŤ SPCT TERAZ<<

Od VC Spectra sa po spustení očakáva pôsobivá návratnosť

VC Spectra (SPCT) víta každého, kto chce profitovať z rastúcich, futuristických blockchainových a technologických start-upov prostredníctvom decentralizovaného hedžového fondu. Platforma má viacúrovňový prístup na zabezpečenie ziskových výnosov. Prvý je prostredníctvom starostlivého výberu, ktorý spravuje tím pozostávajúci okrem iných odborníkov aj z rizikových kapitalistov, obchodníkov a technológov.

VC Spectra (SPCT) sa premení na pokročilú obchodnú platformu, ktorá uplatňuje stratégie od hedžingu až po diverzifikáciu s cieľom riadiť riziká a nájsť akúkoľvek príležitosť na zisk.

VC Spectra (SPCT) tiež zjednoduší správu aktív tým, že ju urobí nedôveryhodnou, čím odstráni potrebu sprostredkovateľov. To znamená, že používatelia majú svoje prostriedky pod kontrolou, nemusia poskytovať osobné údaje, nezávisle rozhodujú o portfóliu v reálnom čase a dostávajú peniaze bez problémov.

Dôležitou vlastnosťou Compoundu je decentralizované riadenie, v rámci ktorého jeho komunita rozhoduje o kľúčových rozhodnutiach s dosahom. VC Spectra pôjde rovnakou cestou pomocou tokenu Spectra (SPCT), ktorý používateľom poskytuje hlasovacie práva.

SPCT tiež poskytuje štvrťročné dividendy (extra zisky) a prístup k investíciám do exkluzívnych prvotných ponúk mincí so zľavou ešte pred ich zverejnením.

Token má v 2. fáze predpredaja VC Spectra hodnotu 0,011 dolára. Čoskoro to bude 0,025 dolára v 3. etape, čo predstavuje 127 % zhodnotenie.

Sedemnásobná návratnosť investícií sa očakáva po oficiálnom spustení VC Spectra (SPCT), keďže predpokladaná cena k tomuto momentu je 0,08 dolára.

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Nakúpiť cez presale: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/vykonny-predpre...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kryptomagazin SK

See more
Držitelia etherea a Cardana nakupujú v predpredaji Pomerdoge, tu je dôvod
Kryptomagazin SK
Držitelia etherea a Cardana nakupujú v predpredaji Pomerdoge, tu je dôvod

08/09/2023

·

44 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)