Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

12/05/2023

·

89 views


Vitalik Buterin ma blisko 20% szans, by trafić do więzienia. Tak sądzi jego rywal. Dlaczego? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja gru 5, 2023 102 Portal „CoinDesk” opublikował niedawno coroczną listę najbardziej wpływowych osób w branży kryptowalut. Ranking zwykle wzbudza spore...

Vitalik Buterin ma blisko 20% szans, by trafić do więzienia. Tak sądzi jego rywal. Dlaczego? | BitHub.pl

Ostatnia aktualizacja gru 5, 2023 102

FlyingAtom Kantor 420

Portal „CoinDesk” opublikował niedawno coroczną listę najbardziej wpływowych osób w branży kryptowalut. Ranking zwykle wzbudza spore zainteresowanie społeczności. Mogłoby się wydawać, że publikacja listy to powód do wielu ciekawych dyskusji. Jak się okazuje, dla niektórych to doskonała okazja, żeby wbić szpilkę swojemu rywalowi. Inna ważna postać dla branży oceniła, że obecność na liście daje BUterinowi 18% na trafienie do więzienia. Chyba domyślacie się o kogo chodzi.

Vitalik Buterin poza listą najbardziej wypływowych ludzi w branży. To powód do radości?

CoinDesk opublikował swoją coroczną listę najbardziej wpływowych osób w branży kryptowalut. Tym razem nie znalazł się na niej Vitalik Buterin, który w przeszłości znajdował się tam czterokrotnie. Zabrakło też Charlesa Hoskinsona, odpowiedzialnego za Cardano. Za sprawą tego drugiego, dyskusja na temat wpływowych osobistości przyjęła nieoczekiwany kierunek. Programista stojący za Cardano napisał z tej okazji dość kontrowersyjny komentarz. Znany ze swoich uszczypliwości wobec osób związanych z Ethereum, tym razem zasugerował, że Vitalik Buterin ma 18% szans, by trafić do więzienia.

Skąd taka teza? Hoskinson zwrócił uwagę, że patrząc na historię osób, które trafiały na liście, aż 3 z 16 osobistości borykało się z problemami prawnymi, które mogły skutkować karą więzienia. Jak wyliczył Hoskinson daje to prawdopodobieństwo problemów z prawem wynosi 18% w przypadku każdego kandydata.

Komentarz Hoskinsona pojawił się jeszcze przed ogłoszeniem wyników, kiedy wszyscy zastanawiali się, czy Vitalik Buterin ma szansę kolejny raz trafić na listę.

Zobacz też: Podatki zdławią adopcję kryptowalut w tym państwie? Szło za dobrze

O co chodzi z listą CoinDesk?

CoinDesk to jeden z wiodących portali o kryptowalutach. Od 2014 roku co roku tworzy swoją Listę Najbardziej Wpływowych osób w branży. Na listę trafiają osoby, które w ciągu roku wywarły znaczący wpływ na przestrzeń kryptowalut, blockchain i Web3. W rankingu nie brakuje miejsca dla różnorodnych postaci – od innowatorów i liderów myśli po osoby mocno kontrowersyjne.

Założyciel Ethereum, Vitalik Buterin, trafiła na listę najczęsciej – cztery razy. Tuż za nimi plasują się Balaji Srinivasan były dyrektor ds. technicznych Coinbase i tajemniczy Satoshi Nakamoto, którym byli notowani trzykrotnie. Andre Conje, Andreas Antonopoulos, Brian Armstrong, CZ Zhao, Cynthia Lummis, Do Kwon, Gary Gensler, Gavin Andresen, Jack Dorsey, Jeremy Allaire, Jerome Powell, Pieter Wuille i Sam Bankman-Fried trafiali na listę po dwa razy.

Spośród tej grupy rzeczywiście, mniejsze lub większe, problemy z prawem mieli chociażby Sam Bankman-Fried, Do Kwon czy CZ Zhao.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/vitalik-b...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Czy Algotech (ALGT) przyćmi Avalanche (AVAX) i Cardano (ADA) w czasie nowej hossy? | BitHub.pl
Bithub
Czy Algotech (ALGT) przyćmi Avalanche (AVAX) i Cardano (ADA) w czasie nowej hossy? | BitHub.pl

last Thursday at 11:20 PM

·

6 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)