Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

08/03/2023

·

246 views


VC Spectra (SPCT) prekonáva ostatné kryptomeny ako BNB a Cardano

Nová kryptomena môže prekonať binance coin. Zdroj: shutterstock.com/ChinnapongPR článok spoločnosti VC Spectra. Na trhu s kryptomenami majú binance coin a Cardano dlhodobú stabilitu, ale vykazujú volatilitu....

VC Spectra (SPCT) prekonáva ostatné kryptomeny ako BNB a Cardano
Nová kryptomena môže prekonať binance coin.
Nová kryptomena môže prekonať binance coin. Zdroj: shutterstock.com/Chinnapong

PR článok spoločnosti VC Spectra. Na trhu s kryptomenami majú binance coin a Cardano dlhodobú stabilitu, ale vykazujú volatilitu. Investori preto potrebujú dôveryhodnejšie investičné riešenie, akým je napríklad VC Spectra (SPCT). Poďme sa dozvedieť prečo.

>>KÚPIŤ TOKENY SPCT TERAZ<<

Binance coin opäť rastie, keďže Binance získala burzovú licenciu v Dubaji

Binance coin od 27. júla 2023 nepretržite prudko rastie po tom, čo spoločnosť Binance získala licenciu na prevádzkovanie kryptomenovej burzy v Dubaji. Vďaka novej licencii môže burza Binance držať finančné prostriedky klientov, prevádzkovať kryptomenovú burzu a ponúkať platobné a depozitné služby. Investorov preto veľmi zaujala minca od burzy Binance, keďže sa v ekosystéme široko využíva.

Medzitým sa binance coin nachádza na úrovni 243,65 USD, pričom za posledných 24 hodín vzrástol o 0,43 %. Zaujímavé je, že binance coin zaznamenal v rovnakom období gigantický nárast objemu obchodovania o 307,80 %. Podľa technických ukazovateľov ide o rastový signál po dlhšom poklese ceny.

Experti naznačujú, že pokles stráca dynamiku a kupujúci sú pripravení pomôcť k cenovému nárastu.

Cardano (ADA) je pripravené na rast

Cardano je pripravené na rast, ktorý podporuje zvýšenie aktivity dAapp a uzamknuté aktíva v rámci ekosystému. TVL Cardana vzrástlo 14. júla o 10 % na 550 miliónov ADA, pričom objemy DEX zaznamenali v období od 8. do 14. júla nárast o 6 %. Okrem toho, objem obchodovania s NFT na sieti vzrástlo za rovnaké obdobie o 56 % na 3,1 milióna USD.

Cena Cardana vykazuje konzistentne nerovnomerný vzostup s minimálnymi cenovými výkyvmi. V súčasnosti sa Cardano obchoduje za 0,3141 USD, čo predstavuje nepatrný nárast o 0,20 % za posledných 24 hodín. Okrem toho, objem obchodovania s cenou prudko vzrástol o 18,66 %, čo naznačuje pokračovanie rastu.

Vzhľadom na to, že RSI vykazuje silný rastúci trend a dosahuje prekúpené úrovne, cena sa môže pohnúť na úroveň 0,359 USD, než začne stúpať smerom nahor k primárnemu cieľu 0,45 USD. V dôsledku toho analytici naznačujú, že Cardano zostane v rastovej trajektórii.

VC Spectra (SPCT): Čierny kôň na trhu s kryptomenami

Spoločnosť VC Spectra (SPCT) sa v pozoruhodne krátkom čase ukázala ako výrazný správca aktív vo svete blockchainu. Upútala pozornosť finančného sektora svojimi bezpečnými a udržateľnými investičnými príležitosťami.

Ako decentralizovaný hedžový fond VC Spectra (SPCT) príkladným spôsobom poskytuje investorom prístup k sľubným projektom v oblasti blockchainu a technológií. Okrem toho VC Spectra (SPCT) ponúka používateľom pokročilé nástroje na analýzu a vizualizáciu údajov na získanie cenných poznatkov.

Stojí za zmienku, že obchodné stratégie spoločnosti VC Spectra (SPCT) boli stredobodom záujmu investorov, ktorí na realizáciu ziskových obchodov využívajú algoritmické a systematické obchodovanie. Taktiež poskytuje investorom istotu pri investovaní bez rizika.

Tokeny VC Spectra (SPCT) sa v súčasnosti nachádzajú v druhej fáze svojho verejného predpredaja. SPCT teraz môžete získať za 0,011 USD, čo oproti 1. etape predstavuje vynikajúci nárast o 37,5 %. Okrem toho, VC Spectra (SPCT) pravdepodobne vstúpi do 3. etapy so skokom o 127,27 % oproti súčasnej cene.

VC Spectra (SPCT) ponúka na obmedzený čas bonus vo výške 25 % na všetky vklady. Investori túto ponuku využívajú.

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Nakúpiť cez presale: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/vc-spectra-spct...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

228 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)