Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

07/17/2022

·

293 views


Uzmanlar Paylaştı: İşte Bu Altcoin İçin Yapılan Fiyat Tahminleri!

Uluslararası bir kripto para panelindeki uzmanlara göre, şuanda piyasa değerine göre 8. en büyük kripto para birimi konumunda olan altcoin Cardano (ADA)’nun 2025 yılına kadar yaklaşık 2,93 dolara ve 2030 yılına kadar 6,53 dolara fırlaması bekleniyor. Bu uzmanlar ayrıca...

Uzmanlar Paylaştı: İşte Bu Altcoin İçin Yapılan Fiyat Tahminleri!

Uluslararası bir kripto para panelindeki uzmanlara göre, şuanda piyasa değerine göre 8. en büyük kripto para birimi konumunda olan altcoin Cardano (ADA)’nun 2025 yılına kadar yaklaşık 2,93 dolara ve 2030 yılına kadar 6,53 dolara fırlaması bekleniyor. Bu uzmanlar ayrıca popüler kripto para biriminin 2022 yılının sonuna kadar 0,63 dolar seviyelerinde olacağı beklentilerini paylaşıyor.

Uzmanlar, altcoin için belirledikleri fiyat tahminlerini güncelledi

Ürün karşılaştırma web portalı Finder tarafından yayınlanan yakın zamanda yayınlanan Bitcoin fiyat tahmin raporunun ardından, sitenin araştırmacıları, Cardano ( ADA )’nun gelecekteki değerini tahmin etmek için 53 finansal teknoloji (Fintech) uzmanıyla anket yaptı. Ankete katılanlara göre, Cardano’nun yılı birim başına 0,63 dolardan bitirmesi bekleniyor ve katılımcıların yaklaşık yüzde 51’i Vasil Hard Fork’unun kripto varlığının faydasını artıracağını düşünüyor.

altcoin

Kripto para piyasasındaki çöküşün bir sonucu olarak, kripto para panelindeki uzmanlar, altcoin projesinin 2022’yi 2.79 dolardan kapatacağına dair ilk tahminlerini, kripto para biriminin fiyatının 2025 yılına kadar sadece bu seviyeye ulaşacağını tahmin etmek için değiştirdi. Aynı şekilde, önümüzdeki 10 yıl boyunca değeri için tahminleri de keskin bir şekilde düştü. Ocak 2022’de yapılan 58,04 dolarlık tahminle karşılaştırıldığında, 2030 için 6,54 dolarlık mevcut projeksiyon daha temkinli bir tahmini yansıtıyor. Bu arada, Doğu Londra Üniversitesi’nden Dr. Iwa Salami, 2022’nin sonuna kadar 0,60 dolarlık bir fiyat öngörüyor ve Cardano’nun değerinin, kullanımıyla birlikte uzun vadede artmasının muhtemel olduğuna inanıyor. Sonuç olarak, Cardano’nun (ADA) fiyatı artacaktır. Ona göre, Cardano’nun değeri, gelişmekte olan ülkelerde finansal katılımı teşvik etmeyi amaçladığı gerçeğinden geliyor.

Uzmanlar, Vasil hard fork’un ADA fiyatını iyileştirebileceğini düşünüyor

Öte yandan, Permission.io yönetim kurulu başkanı Charles Silver, Cardano blockchain’inin gelecekteki faydası konusunda şüpheleri var. Cardano hakkındaki olumsuz görünümü göz önüne alındığında, ADA’nın değerinin 0,20 dolar seviyelerine kadar düşeceğini tahmin ediyor.

altcoin

Tahmin raporu, uzmanların yüzde 48’inin şimdi ADA’yı satma zamanının geldiğine inandığını söylerken, uzmanlarının yüzde 26’sı satın alma zamanının geldiğini ve diğer yüzde 26’sı ise sadece kripto varlığını elinde tuttuğunu söyledi. Kriptoarena.com olarak da bildiridiğimiz gibi, Haziran ayının ilk haftasında, Cardano ( ADA ) destekçileri yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork’unu beklediler, ancak 20 Haziran’da yayınlanan bir blog gönderisine göre Input-Output Global (IOG) ekibi yükseltmeyi erteledi. Dört Cardano İyileştirme Önerisini (CIP) karışıma entegre etmek için test yapılması gerekiyordu . Uzmanların yüzde 51’i Vasil Hard Fork’un ADA’yı iyileştireceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/iste-bu-altc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!
KriptoArena
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!

last Saturday at 9:02 PM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X