Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

08/01/2022

·

189 views


Ünlü Kripto Para Analisti 3 Altcoin’e Dikkat Çekti: Ralliler Geliyor!

Geniş çapta takip edilen bir kripto para analisti, iki Ethereum (ETH) rakibi ve bir diğer altcoin projesi için güçlü yükselişler öngördüğünü paylaştı. Kriptoarena.com olarak, analistin listesindeki altcoin’leri sizlere aktarıyoruz. Bu altcoin projelerinde büyük yükselişler yaşanabilir Pentoshi adı ile tanınan...

Ünlü Kripto Para Analisti 3 Altcoin’e Dikkat Çekti: Ralliler Geliyor!

Geniş çapta takip edilen bir kripto para analisti, iki Ethereum (ETH) rakibi ve bir diğer altcoin projesi için güçlü yükselişler öngördüğünü paylaştı. Kriptoarena.com olarak, analistin listesindeki altcoin’leri sizlere aktarıyoruz.

Bu altcoin projelerinde büyük yükselişler yaşanabilir

Pentoshi adı ile tanınan kripto para analisti, Twitter hesabında bulunan 590.600 takipçisi ile Ethereum rakibi altcoinler için öngörüde bulundu. Smart Contract (Akıllı Sözleşme) platformu Solana’nın (SOL) mevcut fiyat seviyesinden yaklaşık yüzde 40’lık bir yükseliş gerçekleştireceğini söylüyor. Yükselişin gerçekleşmesi içinse yalnızca bir direnç bölgesinin olduğunu belirtiyor:

SOL’un bu alanda olduğunu düşünün. 45 dolar fiyat seviyesinin üzerine çıkacak ve muhtemelen büyük yükseliş yaşayacak.

Think $SOL has fresh air above here

Close above $45 and prob turbo pumps https://t.co/WKXlXYaO4G pic.twitter.com/pJS7cgTmzs

— Pentoshi 🐧 (ex macro threadooorrr) (@Pentosh1) July 30, 2022

Solana(SOL) son 1 ay içerisinde yüzde 30.2 yükseliş gerçekleştirdi. Şu anda ise, son 24 saatte 2.4 düşüşle, 43.01 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Cardano için bir sonraki direncin ardından yükseliş öngörüyor

Analistin incelediği diğer ETH rakibi Smart Contract (Akıllı Sözleşme) platformu Cardano (ADA). Kripto para analisti Pentoshi’ye göre, 0,55 dolar seviyesi yakınlarında bir direnç bölgesinin üzerinde bir yakınlık, Cardano için yüzde 25’lik bir ralli olasılığını ortaya çıkardığını söylüyor:

ADA fiyatına baktığımızda bugün için bu alanda kapanıyor. Ardından sıradaki bir sonraki direnç bölgesi.

$ADA closes today up here then next resistance on table pic.twitter.com/SZlhLI7ETJ

— Pentoshi 🐧 (ex macro threadooorrr) (@Pentosh1) July 30, 2022

Cardano(ADA) son 1 ay içerisinde yüzde 15.4 yükseliş yaşadı. Son 24 saate bakıldığında ise yüzde 1.7 düşüşle şu anda, 0.51 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Pentoshi, Polygon ağının altcoin projesi MATIC’ide değerlendiriyor

Analistin son olarak takip ettiği diğer altcoin projesi ise, blockchain ölçekleme çözümü Polygon (MATIC). Pentoshi’ye göre, 0.98 dolar seviyesinde bulunan direncin kırılması sonucunda MATIC, yaklaşık 1,30 dolar seviyesine doğru bir ralli gerçekleştirecek:

Dirençte görüyoruz. Ancak, temiz bir kopuş, sonrasında yükselişe yol açar.

$MATIC

It's at resistance, however a clean breakout leads to the sitting peng pic.twitter.com/XcmNO4KkC5

— Pentoshi 🐧 (ex macro threadooorrr) (@Pentosh1) July 30, 2022

MATIC son 30 gün içerisinde yüzde 99.0 oranında artış gerçekleştirdi. Şu anda ise, son 24 saatte yüzde 3.5 düşüşle 0.92 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Analist, ETH’un dirençle mücadele ettiğini belirtiyor

Önde gelen Smart Contract platformu Ethereum’u da inceleyen analist Pentoshi, yatırımcıların ETH’nin 1.700 dolar seviyesinden direnç almak adına mücadele ettiğini belirtiyor. Ayrıca analist, direnç bölgesinden önemli ölçüde düzeltme gerçekleştireceği konusunda uyarıda bulunuyor:

ETH ile ilgili olarak boğaların dağıtıldığını hayal edin. Şüphe tohumları ekiyoruz. Diğer tweetler gibi bu da şiirsel olurdu, tabii eğer doğruysa. Boğaların iyi bir toparlanma ile yükselişi getirebileceğini görebiliriz. Peki bunun zamanı geldiyse?

$ETH

1W. Is it happening? Is dis poetry in motion in the purple box? Can he get away with it again? pic.twitter.com/L78Lvx8skA

— Pentoshi 🐧 (ex macro threadooorrr) (@Pentosh1) July 31, 2022

ETH son 1 ay içerisinde yüzde 57.6 yükseliş gerçekleştirdi. Şu anda ise, son 24 saatte 1.2 düşüşle 1.684 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/analist-3-al...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!
KriptoArena
Cardano Kurucusu: Musk Twitter’da Bu Altcoini Kullanabilir!

last Saturday at 9:02 PM

·

14 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X