Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

12/24/2022

·

117 views


Ünlü Borsa CEO'su: Bu 3 Altcoin Listelenmeyecek! - Kripto Arena

Paxful’un üst düzey bir yöneticisi, üç popüler altcoin varlığını pazarına eklenmeyeceğini söylüyor. Bu üç altcoin listelenmeyecek Eşler arası Bitcoin pazarı olan Paxful’un kurucusu Ray Youssef kısa süre önce...

Ünlü Borsa CEO'su: Bu 3 Altcoin Listelenmeyecek! - Kripto Arena

Paxful’un üst düzey bir yöneticisi, üç popüler altcoin varlığını pazarına eklenmeyeceğini söylüyor.

Bu üç altcoin listelenmeyecek

Eşler arası Bitcoin pazarı olan Paxful’un kurucusu Ray Youssef kısa süre önce Twitter’da açıklamalarda bulunmuştur. Açıklamada Litecoin (LTC), Cardano (ADA) ve Monero’yu (XMR) platformuna eklemeyeceğini duyurdu. Youssef, bu kripto paraları reddetme gerekçesini ortaya koydu. “Bitcoin ve stablecoin’ler var, gerisini eklemek medeniyetsiz olur’ diye açıkladı. Youssef’in duyurusu, Ethereum’u (ETH) listeden çıkardıktan sadece birkaç gün sonra geldi. Ardından en iyi altcoinin esasen itibari para biriminin başka bir biçimi olduğunu söyledi. Youssef, Paxful’da yalnızca BTC ve stablecoin’leri listelese de, kendisinin bir Bitcoin maksimalisti olmadığını, bunun yerine bir BTC “iyimserliği” olduğunu söylüyor.  Popüler bir gizlilik madeni parası olan Monero’yu Litecoin ve Cardano ile aynı listede gruplandırmasına şaşıran insanlardan bazı tepkiler aldı. Ardından Youssef daha sonraki bir tweet’te geri adım attı. Bununla birlikte şu açıklamaları yaptı:

bitci728-90yeniuye

“Monero’yu Litecoin ve Cardano ile aynı kefeye koyduğum için özür dilerim” “Yine de onu bir ABD şirketine eklemeyeceğiz, ancak onun yerine XRP ile değiştirmiş olmalıyız.”

 Altcoin

Youssef, itibari para birimine karşı olup da sabit paraları listelemenin ikiyüzlü olduğunu, çünkü sabit paraların geleneksel olarak devlet tarafından ihraç edilen itibari paralara sabitlendiğini söyleyenlerin eleştirilerine karşı eylemlerini savunmaya devam ediyor. Kurucu ortağa göre, sabit paralar zorlu ekonomik koşullarda yaşayanlara büyük ölçüde yardımcı oluyor. Ayrıca Youssef, XRP kripto para birimine bağlı bir blok zinciri şirketi olan Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki herhangi bir davanın sonucu ne olursa olsun, Paxful’un XRP’yi mevcut kripto para birimleri listesine eklemeyeceğini de açıkça belirtti. Youssef, “XRP dava sonucunun ne olduğu umrumda değil” diye tweet attı. Youssef, Ripple’ın işletmeler arası havaleler için kullanım örnekleri geliştirme çabalarını yine de övdü. 

Paxful ETH’yi delist etmişti

Paxful, Ethereum’u (ETH) listeden çıkardığını ve bunun başka bir fiat para birimi olduğunu söylemişti. Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere New York merkezli kripto borsasının kurucu ortağı Ray Youssef, önde gelen akıllı sözleşme platformunun hisse ispatına geçişinden kaynaklanan ademi merkeziyet eksikliği olduğunu düşündüğü için şirketin Ethereum’u listeden çıkardığını söyledi.

Altcoin

Youssef’e göre yatırımcılar, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı olmadan daha güvende. Kurucu, Ethereum ve bunun üzerine başlatılan binlerce projenin Bitcoin’in (BTC) potansiyelini gerçekleştirmesini engellediğini söylüyor. Kurucu yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“Sonunda Ethereum’u pazarımızdan çıkardık. 11.6 milyon insan daha güvenli. Gelirden çok dürüstlük. Sıradaki kim?” 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/unlu-borsa-c...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

62 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X