Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

10/28/2023

·

30 views


Ünlü Bitcoin maksimalisti altcoin'leri topa tuttu!

Bitcoin (BTC) maksimalisti Max Keiser, ETH, XRP, BNB ve ADA’nın terörizmi finanse etmek için kullanıldığını iddia etti.Bitcoin maksimalisti Max Keiser, gün içerisinde yaptığı X paylaşımıyla tepkileri üzerine...

Ünlü Bitcoin maksimalisti altcoin'leri topa tuttu!

Bitcoin (BTC) maksimalisti Max Keiser, ETH, XRP, BNB ve ADA’nın terörizmi finanse etmek için kullanıldığını iddia etti.

Bitcoin maksimalisti Max Keiser, gün içerisinde yaptığı X paylaşımıyla tepkileri üzerine çekti. Keiser, ABD Hazine Bakanlığı’nın paylaşımını alıntılayarak, birçok altcoin’i topa tuttu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Keiser, X paylaşımında, ETH, XRP, BNB ve ADA gibi birçok altcoin’in terörizmi finanse etmek için yaratıldığını iddia etti. Keiser, bu altcoin’lerin kurucularının hapse atılması gerektiğini savundu.

Max Keiser’den şok sözler!

Bitcoin (BTC) maksimalisti Max Keiser, Ether (ETH), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB) ve Cardano (ADA) hakkında şok eden cümleler kurdu. Kripto topluluğu, Keiser’in sözlerine sert bir tepki gösterdi.

Yes.

Shitcoins like ETH, XRP, BNB, ADA, & 1,000’s of others are created by financial terrorists and are undoubtedly used to fund terrorism.

Do your job and put all the people associated with these coins in prison; Brad, Charles, Brock, Vitalik, Cynthia, Et al.#Bitcoin of… https://t.co/UiZ4B3FnTQ

— Max Keiser (@maxkeiser) October 28, 2023

Neredeyse her X paylaşımında Bitcoin’i öven Keiser, aynı zamanda sert bir altcoin eleştirmeni. Keiser, Bitcoin dışındaki kripto paralara pek de inanmıyor. Ancak Keiser, gün içerisinde yaptığı X paylaşımı ile şaşırttı.

Keiser, ETH, XRP, BNB ve ADA’yı shitcoin olarak tanımladı. BTC maksimalisti bu kripto para birimlerinin vasıfsız olduğunu belirtti. Ancak Keiser, aynı zamanda bu altcoin’lerin terörizmi finanse etmek için kullanıldığını ve finansal teröristler tarafından yaratıldığını ifade etti.

Keiser, ABD Hazine Bakanlığına seslendi. Ünlü isim, Brad Garlinghouse, Charles Hoskinson ve Vitalik Buterin gibi önemli kripto isimlerinin hapse atılmasını talep etti. Garlinghouse Ripple’ın, Hoskinson Cardano’nun ve Buterin Ethereum’un yaratıcısı olarak biliniyor.

Keiser’in zehir zemberek söylemlerine kripto topluluğu sert yanıtlar verdi. Kripto topluluğu, Keiser’in söylemlerine karşılık ağır cümleler kurdu.

Bro stop stealing our oxygen like immediately

— MrNobody🏴‍☠️ (@MrXrp985) October 28, 2023
AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/unlu-bitcoin-m...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Coinkolik

See more
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir
Coinkolik
Analistler haklı çıkarsa ADA fiyatı yüzde 12 düşebilir

11/07/2023

·

28 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)