Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

10/15/2023

·

66 views


Analistten Akıllara Durgunluk Verecek 6 Dolar Fiyat Tahmini! İlk 10 İçerisindeki Altcoin'de Yüzde 2348 Artış Mümkün Mü? › COINTURK

Cardano’nun (ADA) son fiyat hareketi yatırımcılarını zor durumda bırakmış görünüyor. Geçtiğimiz yıl boyunca %36’nın üzerinde düşüş yaşayan altcoin’in durumu düşünüldüğünde ve piyasadaki belirsizlikle...

Analistten Akıllara Durgunluk Verecek 6 Dolar Fiyat Tahmini! İlk 10 İçerisindeki Altcoin'de Yüzde 2348 Artış Mümkün Mü? › COINTURK

Cardano’nun (ADA) son fiyat hareketi yatırımcılarını zor durumda bırakmış görünüyor. Geçtiğimiz yıl boyunca %36’nın üzerinde düşüş yaşayan altcoin’in durumu düşünüldüğünde ve piyasadaki belirsizlikle birleştiğinde yatırımcılar bir umut arıyor. Önde gelen kripto analisti Ali Martinez, token’ın gelecekteki fiyat hareketi hakkında farklı bir görüşü paylaştı.  Martinez’e göre 2025 yılına kadar 6 dolarlık fiyat mümkün.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Ali Martinez’in yapmış olduğu analiz, ADA’nın 2018-2020 fiyat hareketlerinden ilham almakta. Bu tahmin, kripto para topluluğuna umut verecek türde oldu. Martinez, X’te bir paylaşım yaptı ve ekledi:

Cardano’nun mevcut konsolidasyon eğilimi ürkütücü bir şekilde 2018-2020 aşamasını yansıtıyor!

Cardano’nun fiyatında yaşanan son belirsizliklerin ortasında, Ali’nin analizi, fiyat konsolidasyonunun tarihsel trendlerle uyumlu olarak Temmuz 2024’e kadar devam edebileceğini söyledi ve şu sözleri paylaştı:

Tarih tekerrür ederse, ADA Temmuz 2024’e kadar bu konsolidasyon aşamasında kalabilir. COVID-19 çöküşü gibi öngörülemeyen olaylar dışında, ADA Aralık ayı gibi kısa bir sürede patlayabilir!

Her şeyin yolunda gittiğini senaryoyu göz önünde bulunduran Martinez, Cardano için muhtemelen olarak Aralık ayında erken bir yükseliş hareketi beklediğini belirtti. Yaptığı paylaşımda bulunan grafik konsolidasyon dönemlerini de gösteriyor. 2025 yılına kadar gerçekleşebilecek fiyat hareketlerini de vurguluyor ve en önemlisi mevcut fiyat olan 0,245 dolardan %2.348,98’lik akıl almaz bir artışı işaret ediyor.

ADA 6 Dolara Ulaşabilir mi?

6 dolar aynı zamanda ADA’nın ATH seviyesinin iki katını ifade ediyor. Gerçekleşen bu iyimser fiyat tahmini göz önünde bulundurulduğunda, son zamanlarda piyasada yaşanan olumsuz fiyat hareketlerine rağmen Cardano yatırımcılarına yeni bir ışık olabilir.

ADA’nın gelecekteki durumu ChatGPT’ye sorulduğunda, ADA’yı satın almak ve elde tutmak için en iyi üç kripto para biriminden biri olarak yorumluyor. Kripto piyasası geleneksel ekonomi ve yatırım araçlarının aksine öngörülemez olsa da, Martinez’in Cardano analizi, iyimserlik için sağlam bir neden olarak yorumlanabilir.

Bir başka bir yapay zeka uygulaması olan Google Bard, ADA’nın 2025 yılına kadar 5 dolara ulaşacağı yönünde bir tahminde bulunmuştu. ADA fiyatının geleceği heyecan verici bir biçimde tartışılmaya devam edecekmiş gibi görünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/unlu-analistten-ak...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
6’da 6 Oldu! İlk 10 Kripto Para Arasında, Peki Fiyat Katlanacak Mı?
CoinTürk
6’da 6 Oldu! İlk 10 Kripto Para Arasında, Peki Fiyat Katlanacak Mı?

last Thursday at 4:00 AM

·

11 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)