Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

12/16/2023

·

109 views


Ünlü Analiste Göre ADA Fiyatı 0,7 Dolara Ulaşacak - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Ünlü kripto para analisti Ali Martinez, Cardano’nun (ADA) yapmak üzere olduğu potansiyel hamleler hakkında bir gönderi yayınladı. Grafikte önemli bir model oluşturduğundan kripto paranın...

Ünlü Analiste Göre ADA Fiyatı 0,7 Dolara Ulaşacak - Kripto Teknik Haber
Cardano (ADA)
Cardano (ADA)

Ünlü kripto para analisti Ali Martinez, Cardano’nun (ADA) yapmak üzere olduğu potansiyel hamleler hakkında bir gönderi yayınladı. Grafikte önemli bir model oluşturduğundan kripto paranın davranışına bağlı olarak iki senaryonun muhtemel olduğunu öne sürüyor.

Ali, Cardano’nun yerel parası ADA’nın şu anda daha düşük zaman dilimlerinde azalan bir üçgen modeli içerisinde hareket ettiğini tweetledi. Analist, 0,638 dolar seviyesinin üzerinde sürdürülebilir bir kapanış yapması durumunda, bunun ADA’yı 0,700 dolara doğru yükseliş eğilimine sürükleyebileceğini söylüyor.

Ali, Cardano topluluğunu yine de işlerin tam tersi bir senaryoyla sonuçlanabileceği konusunda uyarıyor. Onları 0,613 dolarlık destek seviyesine yakından bakmaya çağırıyor. ADA bu seviyede herhangi bir zayıflık gösterirse yükseliş momentumu kaybolacak ve kripto para aşağı doğru itilecektir.

Yine de ADA’nın son zamanlarda gösterdiği yükseliş potansiyeline rağmen, Kasım ayının ortasında ikinci en büyük Proof-of-Stake blok zinciri, sahipleriyle büyük bir zorlukla karşılaştı. Santiment tarafından yayınlanan bir analize göre, 17 Kasım’da çoğunluğu 1 ila 10 ADA tutan çok sayıda ADA cüzdanı, ADA depolarını elden çıkararak kapitülasyon gösterdi ve potansiyel bir fiyat dönüş noktası vaat etti.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/unlu-a...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

39 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)