Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

11/29/2022

·

220 views


Ünlü analist Poppe’den bu 3 altcoin için yükseliş tahmini: Cardano,..

Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı bir isim olan Michaël van […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Ünlü analist Poppe’den bu 3 altcoin için yükseliş tahmini: Cardano,..

Ünlü analist Poppe’den bu 3 altcoin için yükseliş tahmini: Cardano,..

Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı bir isim olan Michaël van de Poppe, ayı piyasası devam ederken, Cardano dahil olmak üzere, yükseliş beklediği birkaç altcoin için tahminlerini paylaştı.

Analistten yükselişe hazırlanan 3 altcoin için tavsiye

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, ayı piyasasının ortasında, Chainlink (LINK) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere birkaç altcoin için tahminlerini güncelledi.

Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isim, Twitter’da takipçilerine ilk olarak, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’in güç gösterdiğini ve direnci kırmak üzere olduğunu söyledi.

Request 01 – $LINK

This one shows strength and broke resistance.

I'd prefer to see it hold above $7 for continuation and then I'd be targeting $8.50 and/or $9.25. pic.twitter.com/MBqf5ABsk3

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) November 27, 2022

“Devam etmek için 7 doların üzerinde kaldığını görmem gerekir. Ve ardından hedefim 8,50 dolar veya 9,25 dolar olurdu.”

LINK, yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, 7,28 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 22. sırada yer alan kripto para, son 24 saatte yaklaşık %10 ve son yedi günde ise yaklaşık %25 değer kazandı.

 Cardano,..

Van de Poppe ayrıca Ethereum (ETH)’un en güçlü rakibi oan Cardano’nun “hala korunması gereken kritik bölgede” olduğunu söylüyor.

ADA, yazımız yayına hazırlanırken 0,307 dolardan işlem görüyor. Ve analistin grafiğinde gösterilen kilit destek alanını hâlâ koruyor.

Van de Poppe son olarak, P2P ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’ın yerel tokeni HBAR’nin fiyat hareketini takip ediyor. Kripto stratejistine göre HBAR, %14’ün üzerinde bir ralliyi tetiklemeye yalnızca bir direnç uzaklıkta.

“Bu, pazarın geri kalanıyla aynı görünüyor. Çok önemli bir dirençle karşı karşıya. Burası kırıldığında, 0,06 dolardaki bir sonraki direnç alanına giden kapıyı açacak.”

Request 02 – $HBAR

This one looks identical to the rest of the market.

Facing crucial resistance, which, ones it breaks, opens the gate towards the next area at $0.06. pic.twitter.com/4NCyYj2zW3

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) November 27, 2022

HBAR, şu anda 0,048 dolardan işlem görüyor.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/poppeden-bu-3-altc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...
Koinmedya
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...

01/05/2023

·

84 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X