Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

02/15/2024

·

64 views


Ünlü Analist Ali Martinez, Cardano (ADA) İçin Ütopik Bir 2025 Ocak Ayı Tahmininde Bulundu

Güncelleme: 15.02.2024 - 23:58 Tanınmış kripto para analisti Ali Martinez, son yaptığı açıklamalarında özellikle Cardano’nun (ADA) fiyat hareketi üzerinde durdu. Analiste göre Cardano’daki yükselişi...

Ünlü Analist Ali Martinez, Cardano (ADA) İçin Ütopik Bir 2025 Ocak Ayı Tahmininde Bulundu

Güncelleme: 15.02.2024 - 23:58

Tanınmış kripto para analisti Ali Martinez, son yaptığı açıklamalarında özellikle Cardano’nun (ADA) fiyat hareketi üzerinde durdu.

Analiste göre Cardano’daki yükselişi tetikleyecek kırılma, analistin daha önce düşündüğünden daha hızlı bir şekilde gelebilir.

Analist, tarihin tekerrür etmesi durumunda ADA fiyatının ilk olarak 0.80 dolar civarına yükselmesini daha sonra ise 0.60 dolara gerilemesini beklediğini söyledi. Buna ek olarak analist, ilginç bir şekilde bu aşamadan sonra ADA fiyatının bir boğa rallisine girebileceğini ve 2025 yılı Ocak ayı itibariyle 8 dolara ulaşabileceğini iddia etti.

Bununla birlikte daha önce Cardano 2021 yılında 3.10 dolar ile tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine tırmanmıştı. ADA fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.5993 dolar seviyesinden işlem görüyor ve 21.2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

ADA fiyatının tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine yeniden çıkması için yaklaşık olarak 105 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşması gerekiyor. Son rekor sırasında ise 2021 yılında zirve değerinde 94 milyar dolara kadar tırmanmıştı.

Bununla birlikte Cardano fiyatının 8 dolara çıkması için ise, mevcut arzın korunduğu varsayıldığında 280 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşılması gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/unlu-anal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
SEC'in Ethereum'a Karşı Atağında Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson da Etkilenebilir Mi? Açıklama Yaptı
Bitcoin Sistemi
SEC'in Ethereum'a Karşı Atağında Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson da Etkilenebilir Mi? Açıklama Yaptı

03/20/2024

·

33 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)