Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

08/16/2023

·

245 views


Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin! - Kriptokoin.com

Haberler Haberler 16 Ağustos 2023, 18:07 yayınlandı 16 Ağustos 2023, 18:07 güncellendi112 Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin!Yapay zeka odaklı Bitcoin ve altcoin analiz araçları ivme kazanıyor....

Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin! - Kriptokoin.com

16 Ağustos 2023, 18:07 yayınlandı 16 Ağustos 2023, 18:07 güncellendi

112

Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin!

Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin!

Yapay zeka odaklı Bitcoin ve altcoin analiz araçları ivme kazanıyor. Şimdi ise üç altcoin için öenmli değerlendirmeler var. Bakalım detaylara.

Yapay zekadan altcoin MATIC için öngörü

Google Bard, Polygon 2.0’ın yerel tokeni altcoin MATIC’in fiyatı üzerindeki etkisini araştırıyor. Google Bard, Polygon 2.0 yükseltmesi sonrası MATIC’in fiyatını etkileyen kritik faktörleri vurguluyor. Polygon ağının gelişmiş ölçeklenebilirliği ve verimliliği söz konusu. Buna göre, daha fazla kullanıcı ve merkezi olmayan uygulama (dApps) akışını çekerek cazibesini güçlendirebilir. Yükseltmenin Polygon’un önde gelen Ethereum ölçeklendirme çözümü olarak itibarını pekiştirme potansiyeli de var. Bu durum olumlu havayı destekliyor.

altcoin
MATIC Fiyat Düşüşünün Arkasında Bu Balinalar mı Var!

Google Bard’ın yapay zekası, kapsamlı analizlere dayanarak MATIC’in fiyatı için umut verici bir gelecek öngörüyor. Polygon 2.0’ın uygulanmasından sonra MATIC’in değerinin 2 dolar hatta 3 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor. Bu yaklaşım, önemli kripto analiz platformlarının tahminleriyle uyumlu. DigitalCoinPrice, altcoin MATIC’in 2023 sonuna kadar 2,1 dolara ulaşmasını öngörüyor. Diğer taraftan, WalletInvestor aynı zaman dilimi içinde hedefini 2,5 dolar olarak belirliyor. Ayrıca PricePrediction.net 2023 kapanışına kadar 3 dolarlık bir değer öngörüyor.

Altcoin Solana ve Cardano’nun yapay zeka odaklı karşılaştırmalı analizi

Yapay zeka yatırım stratejilerini yeniden şekillendiriyor. Buna göre, Google Bard’ın becerisi kapsamlı Solana ve altcoin Cardano karşılaştırmasında açıkça görülüyor. Google Bard’ın yapay zeka bulguları, Solana’nın Cardano’ya kıyasla işlem hızı ve daha düşük işlem ücretleri açısından rekabet üstünlüğünü vurguluyor. Solana’nın verimliliği, onu yüksek verim ve minimum gecikme talep eden uygulamalar için cazip bir seçenek olarak konumlandırıyor. Bununla birlikte, Cardano daha uzun bir geliştirme geçmişine ve daha yerleşik bir topluluğa sahip. Bu da yatırımcılar için rahatlatıcı bir faktör olan istikrarını ve güvenlik katsayısını güçlendirir.

Öldü Denilen Altcoin, Tüm Coinleri Ezip Geçti!

Yapay zeka bu noktada “Ben şahsen yüksek işlem hızı, düşük işlem ücretleri ve ölçeklenebilirliği nedeniyle yatırım yapmak için altcoin Solana’yı seçerdim. Solana’nın gelecekte önde gelen blockchain platformlarından biri olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyorum.” diyor. Diğer taraftan kriptokoin.com olarak baktığımızda altcoin Solana ve Cardano öenmli projeler arasında yer alıyor.

Fiyatlar

Şu anda altcoin Solana 24,89 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde %1,61’lik pozitif bir performans gösterdi. Geçtiğimiz hafta Solana %7’nin üzerinde değer kazandı. Ancak son bir aydaki performansı yaklaşık %14’lük bir düşüşü yansıtıyor.

Öte yandan Cardano 0,29 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %0,33’lük negatif bir performans gösteriyor. Geçtiğimiz hafta Cardano %1,2’lik bir kayıp yaşadı. Buna göre son bir aylık performansı yaklaşık %10’luk bir düşüş gösteriyor.

altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin!

# altcoin # cardano # Cardano (ADA) # kripto para # kriptopara # Polygon (MATIC) # solana

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/uc-altcoin-tahmin...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Kriptokoin

See more
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

278 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)