Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

13 views


Toto je nová kryptomena, ktorá môže prekonať Litecoin a Cardano

Litecoin a Cardano dostali investorov do problémov s relatívne slabým výkonom na trhu. Litecoin pokračuje v poklese po halvingu. Na druhej strane sa spoločnosť Binance chystá stiahnuť z burzy Cardano po tom, ako ju americká Komisia pre cenné papiere a burzy (SEC) v súdnom procese označila za cenný papier. Investori sa ponáhľajú do VC Spectra […]

Toto je nová kryptomena, ktorá môže prekonať Litecoin a Cardano

| 21. augusta 2023

Kategorie: PR články

Kryptomena VC Spectra môže prekonať Cardano a Litecoin

Kryptomena VC Spectra môže prekonať Cardano a Litecoin. Zdroj: vcspectra.io

Litecoin a Cardano dostali investorov do problémov s relatívne slabým výkonom na trhu. Litecoin pokračuje v poklese po halvingu. Na druhej strane sa spoločnosť Binance chystá stiahnuť z burzy Cardano po tom, ako ju americká Komisia pre cenné papiere a burzy (SEC) v súdnom procese označila za cenný papier. Investori sa ponáhľajú do VC Spectra (SPCT), pretože svojim investorom ponúka zaujímavé zisky.

Ale ako presne VC Spectra (SPCT) predbieha svojich konkurentov na trhu, ktorí zápasia s problémami? Poďme to zistiť!

>>KÚPIŤ TOKENY SPCT TERAZ<<

Pokles ceny Litecoinu pretrváva aj po halvingu

Cena Litecoinu klesla o 15 % z 93,39 dolárov na 77,4 dolárov od halvingu, ktorý sa konal 2. augusta 2023. Odborníci tento prudký pokles ceny Litecoinu pripisujú typickému javu výpredaja po halvingu.

Ďalším dôvodom náhleho poklesu hodnoty je, že ťažobní podnikatelia ukončili ťažbu. Toto rozhodnutie prišlo uprostred zníženia odmeny za ťažbu Litecoinu. Svedčí o tom pokles hashrate. Hashrate pre Litecoin klesol o 16 % z 847,85 TH/s 2. augusta na 712,70 TH/s 16. augusta.

Binance vyradí Cardano zo zoznamu po žalobe SEC

Americká komisia pre cenné papiere a burzy (SEC) vyhlásila 5. júna 2023 okrem iných digitálnych aktív aj Cardano za cenný papier. To malo negatívny vplyv na Cardano, keďže jeho cena 5. júna klesla o 5,4 % z 0,37 dolárov na 0,35 dolárov.

Cena Cardana sa vydala smerom nadol, pričom do 19. júna klesla o 29 % za dva týždne z 0,37 dolára na 0,26 dolára. Cardano však zaznamenalo nárast ceny po súdnom verdikte v prospech Ripple 14. júla proti rozhodnutiu SEC o tom, že XRP je cenný papier. Cena Cardana len za 24 hodín po verdikte súdu XRP v.s. SEC vzrástla o 25 % z 0,28 dolára na 0,35 dolára.

Tento prudký nárast však trval krátko, pretože Cardano zostalo na zozname tokenov SEC, ktoré vyhlásili za cenné papiere.

Investori sa hrnú do VC Spectra

VC Spectra (SPCT) je decentralizovaný hedžový fond, ktorý priťahuje investorov, zatiaľ čo jeho konkurenti sa snažia nájsť stabilnú pôdu pod nohami. Hlavným dôvodom popularity medzi investormi je potenciál poskytovať vyššie zisky pri minimálnom riziku.

Token SPCT ponúka vstup do fondu VC Spectra, ktorý spravuje skupina skúsených rizikových investorov a hodnotiteľov rizík s dohľadom nad investíciami, od počiatočných ponúk mincí (ICO) až po prelomové blockchainové startupy.

VC Spectra (SPCT) je token štandardu BRC-20, ktorý sa riadi deflačným rámcom. Reálne úspechy fondu VC Spectra (SPCT) sú pozoruhodné, keďže v rámci svojho súkromného financovania získal 2,4 milióna dolárov.

VC Spectra (SPCT) pokračuje 2. etapou svojho verejného predpredaja za cenu 0,025 dolára. Predpokladá sa, že keď jej cena na konci verejného predpredaja dosiahne 0,08 dolára, jej investori z 1. etapy získajú neuveriteľných 900 % a investori z 2. etapy ohromujúci 220 % zisk.

Viac informácií o predpredaji VC Spectra nájdete tu:

Nakúpiť cez presale: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

×

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/toto-je-nova-kr...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

47 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)