Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

09/07/2022

·

244 views


Tieto tri kryptomeny môžu v septembri zažiť veľký rast, upozorňuje známy analytik

Populárny kryptomenový analytik Michaël van de Poppe uviedol, že tieto tri kryptomeny môžu v septembri zažiť veľký rast. Opiera sa najmä o technickú analýzu s využitím fundamentálnych správ. Kryptomeny s potenciálom rastu Michaël van de Poppe patrí k najznámejším a najsledovanejším kryptomenovým...

Tieto tri kryptomeny môžu v septembri zažiť veľký rast, upozorňuje známy analytik
Tri kryptomeny s potenciálom rásťTri kryptomeny s potenciálom rásť. Zdroj: Shutterstock.com/Zeedign.com

Populárny kryptomenový analytik Michaël van de Poppe uviedol, že tieto tri kryptomeny môžu v septembri zažiť veľký rast. Opiera sa najmä o technickú analýzu s využitím fundamentálnych správ.

Kryptomeny s potenciálom rastu

Michaël van de Poppe patrí k najznámejším a najsledovanejším kryptomenovým analytikom. Podľa najnovších technických analýz očakáva, že sa počas septembra dočkáme výraznejších pozitívnych pohybov v prípade tokenov ADA, XRPEOS.

Prvým altcoinom, ktorý môže počas aktuálneho mesiaca narásť, je natívny token sieti Cardano – ADA. Aktualizácia Vasil má byť podľa Poppeho veľkým katalyzátorom.

Cardano má pred sebou dôležitý hard fork Vasil a taktiež krásne otestovanie supportnej zóny, ktorá nám potvrdzuje tzv. ,dvojité dno´. Očakávam dosiahnutie cieľov na úrovni 0,55 a 0,75 USD,“ uviedol analytik.

ADA/USDTADA/USDT denný TF. Zdroj: TradingView / Michael van de Poppe

Prečítaj si tiež: Aktuálne: Hard fork Vasil dostal termín spustenia! Čaká token ADA rast?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Druhým altcoinom, ktorý analyzoval Van de Poppe, je token XRP od spoločnosti Ripple. V tomto prípade však v obchodnom páre s Bitcoinom. Poppe očakáva v prípade XRP prielom:

Môžeme vidieť veľmi tesný stav medzi 50-dňovým kĺzavým priemerom a 200-dňovým kĺzavým priemerom. Očakávam prielom nad úrovňou 0,000017 BTC a cieľ na úrovni 0,000022 BTC. Tento scenár je veľmi vysoko pravdepodobný.

XRP/BTCXRP/BTC denný TF. Zdroj: TradingView / Michael van de Poppe

Poppe predpokladá cenový rast aj v prípade protokolu EOS. Tu však upozorňuje na možný pokles k hranici 1,35 dolárov a následne odraz od tejto supportnej zóny až na cenu 2 dolárov.

EOS/USDTEOS/USDT denný TF. Zdroj: TradingView/Michael van de Poppe

Dajte si v týchto trhových podmienkach pozor. Boli sme svedkami krásneho otestovania a je pravdepodobné, že príde ďalšie. Potom môžeme ísť až na hranicu 2 USD,“ uviedol Poppe

Čítaj ďalej: Vitalik Buterin: pády kryptomien ako Terra sú pre kryptomeny len dobré. Prečo?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články. Binance
AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/tieto-tri-krypt...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kryptomagazin SK

See more
Toto je najviac podhodnotená kryptomena z TOP 10
Kryptomagazin SK
Toto je najviac podhodnotená kryptomena z TOP 10

11/21/2022

·

83 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more

Featured ISPOs

Genius X
GENSX ISPOACTIVE

250M $GENSX · Ends in 09/12/2022


Featured Projects

Ada Handle
Ada Handle

NFT

Featured

Featured Events

Cardano Summit 2022
Cardano Summit 2022

11/20/2022 - 11/22/2022 · Lausanne, Switzerland


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X