Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/22/2023

·

68 views


Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK

Özet Kripto para analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) karşısında Cardano (ADA) için 400 Satoshi seviyesine varabilecek bir düşüş öngörüsünde bulundu. Cowen'e göre ADA'nın fiyatı 0,24 dolar eşiğinin altına...

Tek Kelimeyle Korkunç! Yatırımcıların Çok Sevdiği Altcoin İçin Büyük Uyarı! › COINTURK

Özet

  • Kripto para analisti Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) karşısında Cardano (ADA) için 400 Satoshi seviyesine varabilecek bir düşüş öngörüsünde bulundu.

  • Cowen'e göre ADA'nın fiyatı 0,24 dolar eşiğinin altına düşmesi de büyük paniğin tetikleyicisi olacak.

  • Analist ayrıca genel kripto piyasasının Fed'in para politikasındaki belirsizlik nedeniyle düşüş eğilimini sürdürebileceği konusunda uyardı.

  • Piyasaya etkisi: Nötr

Ünlü kripto para analisti ve Into The Cryptoverse’in kurucusu Benjamin Cowen, Bitcoin (BTC) karşısında Cardano‘nun yerel varlığı ADA‘nın potansiyel seyri konusunda son görüşlerini paylaştı. Analistin paylaşımı popüler altcoin’in yatırımcılarını resmen korkutacak türden. İşte Cowen’in bakanı korkutan ADA tahmini ve genel piyasa yorumu.

ADA İçin 400 Satoshi’ye Varan Düşüş Öngörüsü

Tecrübeli kripto para analisti Benjamin Cowen, yaz aylarını 800 ile bin 200 Satoshi aralığında işlem görerek geçiren ADA‘nın fiyatının önümüzdeki aylarda 400 Satoshi’ye varan önemli bir düşüş için hazır olduğuna dikkat çekerek uyarıda bulundu.

Analistin ortaya koyduğu bu öngörüsüyle ilgili dikkat çekici olan şey, beklenen seviyenin 2018 yılına dayanması ve 400 Satoshi seviyesinin en son 2019’un üçüncü çeyreğinde test edilmiş olması. Bu durum 400 Satoshi’yi ADA için çok önemli bir destek seviyesi haline getiriyor.

Cowen bu potansiyel düşüşü, ADA’nın fiyatı 0,24 doların altına düştüğünde gerçekleşmesi beklenen bir “depresyon aşaması” olarak adlandırdı. Şu anda ADA 0,2448 dolardan işlem görerek analistin işaret ettiği depresyon aşaması bölgesine açılan kapıya oldukça yakın bir noktada seyrediyor.

ADA ve Diğer Kripto Paraları Tehdit Eden Temel Faktör: Fed

Analist Cardano‘nun yerel varlığı ADA ve kripto para piyasasının geneliyle ilgili endişelerini ilk kez dile getirmiyor. Bu ayın başında likiditenin azalmasını kilit bir faktör olarak işaret ederek bu durumun potansiyel bir çöküşün işareti olabileceğini belirtmişti.

Cowen’a göre piyasa genelindeki potansiyel düşüş trendi, ABD Merkez Bankası‘nın (Fed) para politikasının niceliksel sıkılaştırmadan gevşemeye geçişini sağlayana kadar devam edebilir. Dahası analist, bunun 2024’ün ikinci yarısına kadar gerçekleşmeyebileceği konusunda uyarıda bulunurken, başta ADA olmak üzere kripto para yatırımcılarını uzun bir belirsizlik dönemine hazırlıklı olmaya davet etti.

Yatırımcılar fiyat grafiklerini merakla izlerken Cowen’ın özellikle ADA için ortaya koyduğu çarpıcı öngörüsünün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek ilginç olacak.

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/tek-kelimeyle-kork...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from CoinTürk

See more
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!
CoinTürk
Cardano’da Büyük Boğa Koşusu Kapıda! 3 Uzmana Göre ADA Önemli Kazançlara Göz Kırpıyor!

last Monday at 11:16 AM

·

7 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)