Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

12/09/2023

·

89 views


Tecrübeli Analist Bugün Ralli Yaşayan Cardano (ADA) İçin Acil Uyarıda Bulundu

Güncelleme: 10.12.2023 - 01:24 Popüler kripto para analisti Ali Martinez, yayınladığı son analizinde Cardano (ADA) hakkında sert bir uyarıda bulundu. Martinez, ADA için hem üç günlük hem de bir günlük...

Tecrübeli Analist Bugün Ralli Yaşayan Cardano (ADA) İçin Acil Uyarıda Bulundu

Güncelleme: 10.12.2023 - 01:24

Popüler kripto para analisti Ali Martinez, yayınladığı son analizinde Cardano (ADA) hakkında sert bir uyarıda bulundu.

Martinez, ADA için hem üç günlük hem de bir günlük grafiklerde satış sinyali gördüğünü ve bir ila dört mum için potansiyel bir düzeltme hareketi yaşanabileceğini bildirdi. Bununla birlikte analiste göre bu durum, Cardano yükselişini sürdürürken kısa vadeli bir geri çekilme olarak düşünülebilir.

ADA fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda gün içerisinde yaşadığı etkileyici %15’lik rallinin ardından 0.59 dolardan işlem görüyor.

ADA fiyatında bugün yaşanan yükselişi gösteren CoinMarketCap grafiği.

Polygon (MATIC) altcoini hakkında da açıklamalarda bulunan analist, kripto para kullanıcılarının 0.80 dolar ila 0.86 dolar arasında yüklü miktarda satın alımlar yaptığını ve bu seviyenin bir talep bölgesine dönüştüğünü söyledi. Analiste göre bu aralıkta 42.000 kripto para adresi 5.8 milyar MATIC’e yakın alım yaptı.

Martinez’in iddiasına göre MATIC’in önünde minimal seviyede direnç bulunuyor ve söz konusu talep bölgesi korunmaya devam ettiği müddetçe bir boğa koşusu potansiyeli bulunuyor. MATIC fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda gün içerisinde yaşadığı %4’lük yükseliş ile birlikte 0.91 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/tecrubeli...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
BitMEX Eski CEO'su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin "Shit Coin" Benzetmesi Yaptı, Nedenini Açıkladı!
Bitcoin Sistemi
BitMEX Eski CEO'su İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin "Shit Coin" Benzetmesi Yaptı, Nedenini Açıkladı!

02/21/2024

·

19 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)