Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

04/19/2024

·

110 views


Tecrübeli Analist: "Bu İki Altcoinde Ralli Sinyali Var, Birinde Yüzde 75 Yükseliş Yaşanabilir!"

Güncelleme: 19.04.2024 - 19:16 Düşüşlerle geçen bir haftanın ardından Bitcoin ve altcoinler toparlanırken yatırımcılar BTC yarılanması sonrasında daha fazla yükseliş bekliyor. Bu noktada popüler analist Ali...

Tecrübeli Analist: "Bu İki Altcoinde Ralli Sinyali Var, Birinde Yüzde 75 Yükseliş Yaşanabilir!"

Güncelleme: 19.04.2024 - 19:16

Düşüşlerle geçen bir haftanın ardından Bitcoin ve altcoinler toparlanırken yatırımcılar BTC yarılanması sonrasında daha fazla yükseliş bekliyor.

Bu noktada popüler analist Ali Martinez’den Uniswap (UNI) ve Cardano (ADA) yatırımcılarını sevindirecek analiz geldi.

“Uniswap (UNI) 10 Dolara Kadar Yükselebilir!”

Analist, Uniswap‘ın günlük grafiğinde TD Sequential göstergesinin satın alma sinyali verdiğini belirtti.

Bu sinyalin UNI’nin önümüzdeki bir- dört günlük bir ralliye hazırlandığına işaret ettiğini belirten Martinez, UNI için 10 dolar hedef belirledi.

“TD Sequential Uniswap günlük grafiğinde bir satın alma sinyali verdi ve UNI’nin 1-4 günlük bir ralliye hazırlanabileceğini ve potansiyel olarak 10 dolara ulaşabileceğini gösteriyor!”

The TD Sequential has flashed a buy signal on the #Uniswap daily chart, suggesting $UNI might be gearing up for a 1-4 day rally, potentially reaching $10! pic.twitter.com/lYuC6UODyA

— Ali (@ali_charts) April 19, 2024

“Cardano (ADA) Yüzde 75’lik Bir Ralliye Hazırlanıyor Olabilir!”

Tarihsel verilere atıf yapan Martinez Cardano‘da MVRV oranının %22’nin altına düştüğünü söyledi.

Buna göre ADA için MVRV oranı en son %22’nin altına düştüğünde fiyat %75’in üzerinde arttı. Bu veriye göre analist ADA’da toparlanma ve tekrar etkileyici bir yükseliş yaşanabileceğini düşünüyor.

“En son Cardano’nun MVRV Oranı -%22’nin altına düştüğünde, ADA’nın fiyatı %75’in üzerinde arttı. ADA MVRV Oranının -%22’nin altına geri dönmesiyle etkileyici bir toparlanma daha görebiliriz!”

The last time #Cardano's MVRV Ratio dipped below -22%, $ADA's price soared by over 75%. With the #ADA MVRV Ratio back under -22%, we could see another impressive rebound! pic.twitter.com/ABf0mp4pR4

— Ali (@ali_charts) April 19, 2024

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 12 by July 11, 2024 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us.Vote for Us


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/tecrubeli...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Bitcoin Sistemi

See more
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!
Bitcoin Sistemi
Hükümet Destekli İsviçre Bankası'ndan XRP ve Avalanche (AVAX) Dahil 5 Altcoin İçin Güzel Haber!

07/02/2024

·

37 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)