Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

08/05/2023

·

102 views


Te 4 kryptowaluty mogą spaść do nowych dołków w sierpniu

Podczas gdy lipiec rozpoczął się wzrostowo dla rynku kryptowalut, druga część miesiąca była niedźwiedzia. Jest to szczególnie widoczne w spadku całkowitej kapitalizacji rynkowej, który nastąpił po rocznym...

Te 4 kryptowaluty mogą spaść do nowych dołków w sierpniu

Podczas gdy lipiec rozpoczął się wzrostowo dla rynku kryptowalut, druga część miesiąca była niedźwiedzia. Jest to szczególnie widoczne w spadku całkowitej kapitalizacji rynkowej, który nastąpił po rocznym szczycie z 13 lipca.

Chociaż istnieje nadzieja, że w sierpniu rozpocznie się bycze odwrócenie trendu, te 4 kryptowaluty mają negatywne perspektywy. Ich wykresy sugerują, że najgorsze dopiero nadejdzie.

Spadek Cardano (ADA) może przyspieszyć z powodu utraty wsparcia

Cena Cardano (ADA) podążała za rosnącą linią wsparcia od rocznego dołka na poziomie 0,22 USD w dniu 10 czerwca. Wzrost był szybki i zakończył się osiągnięciem szczytu na poziomie 0,38 USD w dniu 14 lipca. Oznaczało to ruch w górę o 72% mierzony od rocznego dołka.

Jednak od tego czasu Cardano kontynuowało ruch w dół. Spadek był katalizowany przez odrzucenie z horyzontalnego obszaru oporu przy 0,36 USD (czerwona ikona), który utworzył długi górny knot.

Sponsorowane

Sponsorowane

Powodem, dla którego to odrzucenie jest kluczowe, jest to, że spowodowało ono załamanie z rosnącej linii wsparcia w dniu 1 sierpnia.

4 kryptowaluty zagrożone spadkami - Cardano
Wykres ADA/USDT dzięki Tradingview

Jeśli spadek będzie kontynuowany, kolejne najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 0,25 USD, co stanowi spadek o 13% w stosunku do obecnej ceny 0,29 USD. Ponieważ jest to ostatni obszar wsparcia przed poziomem 0,15 USD, jego utrata może jeszcze bardziej przyspieszyć tempo spadków.

Warto jednak wspomnieć, że najnowsza aktualizacja Cardano, Mithril, stanowi znaczną poprawę wydajności sieci. Założyciel Cardano, Charles Hoskinson, stwierdził, że Mithril znacznie poprawi osiągi.

Cena BNB ryzykuje załamanie z formacji kanału

Lista 4 kryptowaluty, które mogą wkrótce spaść do nowych dołków, zawiera token BNB. Jego cena spadła od czasu osiągnięcia rocznego szczytu na poziomie 350 USD w dniu 16 kwietnia. Ruch spadkowy doprowadził do dołka na poziomie 220 USD w dniu 12 czerwca. Był to spadek o 37% w stosunku do szczytu.

Sponsorowane

Sponsorowane

Następnie cena BNB odbiła się, potwierdzając poziomą strefę 230 USD jako wsparcie. Odbicie nie pozwoliło jednak na znaczący wzrost.

Wręcz przeciwnie, cena BNB znajduje się w rosnącym kanale równoległym, który uważa się za niedźwiedzi wzór. Fakt, że kurs znajduje się w dolnej części tego kanału, dodatkowo wskazuje na możliwość załamania.

Ponieważ obszar 230 USD jest bardzo blisko obecnej ceny, załamanie z kanału prawdopodobnie spowoduje również załamanie z obszaru 230 USD. W takim przypadku cena BNB może spaść o kolejne 20% i osiągnąć wsparcie na 190 USD. W ten sposób kryptowaluta osiągnęłaby nowy roczny dołek.

4 kryptowaluty zagrożone spadkami - BNB
Wykres BNB/USDT dzięki Tradingview

Pomimo tej niedźwiedziej prognozy ceny BNB, silne odbicie od linii wsparcia kanału może doprowadzić do wzrostu w kierunku oporu na 270 USD. Może to być spowodowane pozytywną wiadomością, że giełda Binance otrzymała licencję operacyjną od Virtual Assets Regulatory Authority w Dubaju.

4 kryptowaluty: Theta (THETA) odrzucona przez długoterminowy opór

Cena THETA spadała poniżej opadającej linii oporu od czasu ATH na poziomie 15,88 USD w kwietniu 2021 roku. Linia ta obowiązuje od 840 dni i spowodowała spadek ceny o 95%.

Ostatnio THETA została odrzucona w dniu 24 lipca (czerwona ikona). Odrzucenie jest niepokojące, ponieważ cena znajduje się nieco powyżej poziomego obszaru wsparcia na 0,60 USD. Jeśli THETA utraci ten obszar, może szybko spaść do 0,34 USD. Oznaczałoby to spadek o 55% w stosunku do obecnego kursu.

Sponsorowane

Sponsorowane

4 kryptowaluty zagrożone spadkami - THETA
Wykres THETA/USDT dzięki Tradingview

Jednak pomimo tej niedźwiedziej prognozy ceny THETA, wybicie z opadającej linii oporu prawdopodobnie doprowadzi do wzrostu o 100%, przenosząc cenę do 1,50 USD.

Curve DAO (CRV) zamyka listę 4 kryptowaluty na nowych dołkach

Cena CRV wzrosła wzdłuż rosnącej linii wsparcia od listopada 2022 roku. Linia wsparcia spowodowała do tej pory liczne odbicia (zielona ikona).

Chociaż wydawało się, że odbicie rozpoczęło się w dniu 31 lipca, cena CRV szybko odbiła się od linii. Następnie spadła do nowego rocznego dołka na poziomie 0,48 USD. Załamanie mogło zostać wywołane obawami o likwidację pożyczki założyciela CRV Michaela Egorova.

Jednak późniejsze odbicie spowodowało, że cena prawie odzyskała tę rosnącą linię wsparcia. To, czy CRV wznowi wzrosty, czy też zostanie odrzucone, może określić kierunek przyszłego trendu.

Dzienny wykres Curve
Wykres CRV/USDT dzięki Tradingview

Załamanie prawdopodobnie doprowadzi do 45% spadku do 0,33 USD. Natomiast wybicie prawdopodobnie doprowadzi do wzrostu do obszaru oporu 0,85 USD. Oznaczałoby to ruch w górę o prawie 50% w stosunku do obecnej ceny.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/te-4-kryptowal...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?

10/23/2023

·

165 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)