Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

10 views


Táto kryptomena sa stáva centrom pozornosti investorov

PR článok spoločnosti Pomerdoge. Nový účastník kryptotrhu, Pomerdoge (POMD), sa dostáva do centra pozornosti so svojou ambicióznou víziou play to earn (P2E), ktorá sľubuje jedinečný a pútavý zážitok pre svojich používateľov. Pozoruhodné je, že Pomerdoge je v súčasnosti vo fáze predpredaja, ktorá skorým záujemcom ponúka možnosť byť súčasťou tejto vzrušujúcej cesty hneď od začiatku. Kliknutím sem […]

Táto kryptomena sa stáva centrom pozornosti investorov

| 28. augusta 2023

Kategorie: PR články

Pomerdoge konkuruje VeChainu a Cardanu

Pomerdoge konkuruje VeChainu a Cardanu. Zdroj: pomerdoge.com

PR článok spoločnosti Pomerdoge. Nový účastník kryptotrhu, Pomerdoge (POMD), sa dostáva do centra pozornosti so svojou ambicióznou víziou play to earn (P2E), ktorá sľubuje jedinečný a pútavý zážitok pre svojich používateľov. Pozoruhodné je, že Pomerdoge je v súčasnosti vo fáze predpredaja, ktorá skorým záujemcom ponúka možnosť byť súčasťou tejto vzrušujúcej cesty hneď od začiatku.

Kliknutím sem sa dozviete viac o predpredaji Pomerdoge (POMD)

Pomerdoge (POMD): Kde sa stretáva voľný čas so zárobkom

V rušnom svete kryptomien boli memy často odsúvané na vedľajšiu koľaj, považované za rozmarné odbočky od skutočných, „serióznych“ projektov. Pomerdoge však tento príbeh spochybňuje tým, že stojí na čele novej éry užitočnosti memecoinu.

Projekt Pomerdoge vo svojom počiatočnom štádiu ukázal, že memecoiny môžu ponúknuť viac než len komediálnu zábavu. Začlenením modelu play to earn (P2E) Pomerdoge sľubuje podmanivý zážitok, ktorý kombinuje voľný čas a zárobok, čo je vlastnosť, ktorá v dnešnej kryptoaréne nesporne získava na popularite.

O Pomerdoge prejavujú záujem držitelia zavedených projektov, ako sú VeChain a Cardano. Títo investori, ktorých tradične priťahujú inovatívne prípady použitia a udržateľné ekosystémy, vidia potenciál vo vízii Pomerdoge P2E.

Pomerdoge sľubuje nielen okamžité finančné zisky vo svete hier, ale jeho dlhodobé vyhliadky na vytvorenie komplexného, vzájomne prepojeného ekosystému.

Predpredajná fáza Pomerdoge pridáva ďalšiu vrstvu príťažlivosti. Tým, že ponúka tokeny POMD za úvodnú cenu (pričom sa očakáva, že v ďalších fázach ceny porastú) 0,009 dolára, môžu sa investori dostať do hry skôr a užívať si výhody skorého prijatia.

Je zrejmé, že hoci memecoiny často prichádzajú s odľahčeným podtónom, Pomerdoge vysiela jasný odkaz: memecoiny môžu byť zábavné a finančne výnosné. Analytici predpovedajú, že Pomerdoge má potenciál stať sa novým kráľom memecoinov a je možný prudký nárast na 1,00 dolára.

VeChain (VET): Príbeh o partnerstve a reálnej užitočnosti

Spoločnosť VeChain so zameraním na riadenie dodávateľského reťazca a chváliac sa vysokopostavenými partnerstvami mala na papieri recept na úspech. Zdalo sa, že spojenie spoločnosti VeChain s gigantmi, ako sú Walmart China a DNV GL, sľubuje legitimitu a prijatie vo veľkom meradle, a to zvýšilo trhovú kapitalizáciu spoločnosti VeChain na 14,68 miliardy dolárov.

Zabezpečenie partnerstiev je síce krokom vpred, ale skutočná skúška spočíva v konkrétnej integrácii a využití blockchainu v reálnych scenároch. Kritici tvrdia, že rozpor medzi partnerstvami spoločnosti VeChain a jej skutočným objemom transakcií naznačuje, že trhová kapitalizácia spoločnosti VeChain nebola udržateľná.

Dnešný pokles VeChainu o 94 % na úrovni 0,016 dolára je jasnou pripomienkou nevyhnutnosti reálnej využiteľnosti a prijatia. Rezistencie na úrovni 0,022 dolára a 0,035 dolára predstavujú rozhodujúce psychologické a technické prekážky pred začatím akéhokoľvek oživenia.

Držitelia VeChainu sa teraz obracajú na Pomerdoge pri hľadaní spoľahlivej a udržateľnej investície. S víziou dlhodobého interaktívneho ekosystému, ktorý odmeňuje držiteľov, predstavuje Pomerdoge atraktívnu alternatívu.

Prekážky prijatia a prechod na Pomerdoge

Cieľom spoločnosti Cardano je prekonať výzvy, ktorým čelí „prvá generácia“ Bitcoinu a „druhá generácia“ Etherea. Dôraz, ktorý platforma kladie na vzájomne preskúmaný výskum a formálne metódy, ju odlišuje od mnohých iných kryptoprojektov, ktoré často postupujú závratným tempom „rýchlo sa hýbeme a rozbíjame veci“.

Ekosystém Etherea sa hemží vývojármi, projektmi a protokolmi DeFi, čo sa odráža v jeho TVL vo výške 30 miliárd dolárov. Naproti tomu Cardano má TVL 159 miliónov dolárov a na prijatie v takom veľkom rozsahu ešte len čaká.

Súčasná cena Cardano na úrovni 0,26 dolára, čo je pokles o 91,60 % oproti maximu Cardano, odráža nálady investorov týkajúce sa týchto oneskorení a jej schopnosti získať významný podiel na trhu od iných platforiem inteligentných zmlúv.

Obrovská trhová kapitalizácia tiež naznačuje, že na to, aby investori videli exponenciálnu návratnosť svojich investícií, sa Cardano musí stať platformou č. 1 pre decentralizované aplikácie. Keďže to vyzerá nepravdepodobne, držitelia začínajú vymieňať svoje tokeny ADA za tokeny POMD, keďže táto kryptomena inšpirovaná mémami sa dostáva do centra pozornosti.

Zistite viac o predpredaji Pomerdoge (POMD):

Webtránka: https://pomerdoge.com/

Telegram komunita: https://t.me/pomerdoge

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

×

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 10 by Sep 14th, 2023 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us. Our Proposals.VOTE FOR US!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/tato-kryptomena...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

41 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)