Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

12/18/2022

·

90 views


Táto kryptomena patrí medzi najviac decentralizované projekty. Držíte ju?

Decentralizovaná kryptomena. Zdroj: Shutterstock.com/Octus_Photography Decentralizácia patrí ku kľúčovým faktorom blockchainových projektov. Máloktorý projekt však skutočne spĺňa túto vlastnosť. Tejto téme...

Táto kryptomena patrí medzi najviac decentralizované projekty. Držíte ju?

Decentralizácia patrí ku kľúčovým faktorom blockchainových projektov. Máloktorý projekt však skutočne spĺňa túto vlastnosť. Tejto téme sa vo svojom najnovšom videu venoval aj Guy, známy moderátor relácie Coin Bureau. Ktorá kryptomena je podľa neho dokonalou z hľadiska decentralizácie?

Cardano je skutočne decentralizované

Guy sa vo svojom poslednom videu bližšie pozrel na populárny ekosystém Cardano. Podľa jeho slov spĺňa všetky znaky decentralizácie. Práve toto má blockchain ochrániť pred možným vyšetrovaním zo strany Komisie pre cenné papiere a burzy (SEC). Aj napriek stále sa množiacim pozitívnym fundamentom, natívny token ADA pokračuje v klesajúcom trende.

Hoci ADA bude s veľkou pravdepodobnosťou pokračovať v klesajúcom trende, až kým sa na trhu s kryptomenami neskončí korekcia, výkonnosť tohto tokenu závisí len a len od nadchádzajúcich míľnikov siete,“ tvrdí Guy.

 

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Cardano sa líši od konkurencie

Nachádzame sa v dlhodobej korekcii, ktorá podľa moderátora relácie Coin Bureau ukazuje, s akými veľkými problémami sa niektoré projekty stretávajú. A to platí aj pre Cardano. Tieto problémy by však mali byť časom vyriešené. Podľa Guya však Cardano nemusí zápasiť s decentralizáciou, ktorá je dokonalá. SEC a ďalšie regulačné orgány by tak nemali za žiadnych okolností vyšetrovať tento ekosystém.

V porovnaní s konkurenciou, u ktorej vlastnia väčšinu mincí veľkí hráči, v prípade Cardana je to presne naopak. Mince sú rovnomerne rozložené medzi komunitu, a tak ju s pokojom môžeme nazvať ako kryptomenu retailových investorov. Generálny riaditeľ ekosystému Cardano Charles Hoskinson považuje decentralizáciu za kľúčovú. Jeho slová pred nedávnom potvrdil aj obchodný riaditeľ Jerry Fragiskatos.

 

Ak sa pozriete na rozloženie držiteľov tokenu ADA, sú to predovšetkým jednotlivci a veľmi málo veľkých hráčov. Nie je tam nikto, kto by vlastnil 40 či 50 % tokenov. Taktiež v komunite nenájdete ľudí, ktorí by stále dookola opakovali, kedy sa im vráti ich investícia a podobne. Aj toto ukazuje, že Cardano patrí k dlhodobo najsilnejším hráčom na kryptomenovom trhu,“ uviedol Fragiskatos.

Guy na záver relácie dodal, že bude veľmi vážne uvažovať nad tým, že po skončení korekcie opäť pridá tokeny ADA do svojho kryptomenového portfólia. Potenciál projektu je skutočne veľký a svedčia o tom aj plány do budúcnosti. Komunita sa pripravuje na novú éru Voltaire, ktorá má spôsobiť revolúciu vo svete kryptomien.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/tato-kryptomena...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kryptomagazin SK

See more
Revolučný projekt, ktorý má dostať stablecoiny na výslnie – Cardano predstavuje Djed
Kryptomagazin SK
Revolučný projekt, ktorý má dostať stablecoiny na výslnie – Cardano predstavuje Djed

last Sunday at 10:23 AM

·

6 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X